Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

хакери

Страница 5 из 7 1  2  3  4  5  6  7 
sonic 04.01.2009, 10:22
f430rv, ніхто на тебе не кидається, але якшо назвався грибом то лізь у кошик...ти написав шо ламаєш оутпост, тобі запропонували це зробити..а ти починаєш зливати воду...
f430rv 04.01.2009, 10:44
Ребята...Ви хоч самі розумієте що просите???...Я зараз взламую а ви на мене статтю...Да в моїй сетці таких хакерів тьма тьмуща..їм усім по 10-15років...тут не так знання усіх тих кодів і усіляких java-скриптів, як уже до нас написані готові програми...які можуть самі взламувати і обходити захисти...можуть надавати тобі детальну інформацію...за допомогою якої ти з легкістю знаходиш дирки у мережі за допомогою іншої програми...
Качати ....
ось самы перші помічникі..качайте, юзайте...
garaD 04.01.2009, 11:15
f430rv, не нужно переоценивать свои возможности. Оутпост - это один из рекомендуемых фаерволов. И досить оутпостовский порт будешь очень долго. Зависит на какой системе ты его установишь и сможешь ли толково его настроить. Лучше всего поставить хорошую никсу , и настроить её под свои удобства и безопасность, поскольку там другая файловая система ... Но не всем она по вкусу )) И защитить комп можна даже на 98х винде. Я не сомневаюсь что есть хакеры которым все под силу, но это как минимум професиональные програмисты которые знают основные види безопасности протоколов. Я не думаю что ты один из них, просто ламерский народ решил напугать)). "Хакер не росказывает о свое сущности" )) А ты себя сдал.
clips by switch off
f430rv 04.01.2009, 11:21
Дякую за інформацію...і до того ж ...я нікого не видавав і не казав, що я гробаний хакер і тут Вам повзламую усе)))...щодо настройки ти маєш рацію...дуже багато чого від неї залежить...і я не хочу сказати що оутпост поганий...я навів приклад зі свого досвіду і дав рекомендацію на інший файр...і все...а далі вже Вам рішати чи користуватись ним чи ні...я нікого за уши не тягну:-) ...
ataman 09.01.2009, 12:58
Всім доброго дня! За останні два дні п'ять раз був атакован, якимось хакером. Касперский його далеко не пропустив, але факт є факт. Цікавить таке питання, це тільки в мене таке, чи ще в когось?
kolya 09.01.2009, 13:16
ataman,
скрін повідомлення Касперского є?
ataman 10.01.2009, 07:51
Є повідомлення Касперського про заблоковані атаки. Вчора на ніч забув вимнкнути компа, сьогодні зранку показало 23 заблоковані атаки. Спілкувався з кумом, в нього також таке пробивається і казав, що ще від знайомих таке чув.
kolya 10.01.2009, 08:47
ataman,
а можна скрін подивитись?
ataman 10.01.2009, 12:57
Я не проти, але звідки його витягнути, щоб показати?
tramadol 29.01.2009, 20:10
З недавнього часу ми почали платити по 25 грн./місяць за користування ресурсами нашої мережі і отримали кльовий торрент трекер, за рахунок якого адміністрація перенесла збереження ресурсів із своїх серверів на компютери своїх клієнтів, а також велику кількість вірусних атак із компютерів у своїх підмережах.
Хіба Адміністрація не може потратити якусь суму і придбати ліцензійне антивірусне ПЗ, яке мусить бути встановлене на компютері користувачів, якщо вони не надають перевагу якомусь кращому захисту?
Якщо вони не дорожать своєю інформацією, то я дорожу своєю особистою інформацією.
Я-ж плачу 25 грн./місяць не за те щоб боятись, що мене заразить хтось, хто навіть не знає що таке антивірус!!!
kolya 29.01.2009, 20:21
Хіба Адміністрація не може потратити якусь суму і придбати ліцензійне антивірусне ПЗ, яке мусить бути встановлене на компютері користувачів, якщо вони не надають перевагу якомусь кращому захисту?
І як ви це уявляєте. Приходять до кожного користувача і встановлюють ПО, а потім коло кожного комп’ютера ставлять робота охоронця, якій кожен раз буде бити по пальцях коли хтось спробує перевірити чи видаляються вони чи ні.
tramadol 29.01.2009, 20:41
І як ви це уявляєте. Приходять до кожного користувача і встановлюють ПО, а потім коло кожного комп’ютера ставлять робота охоронця, якій кожен раз буде бити по пальцях коли хтось спробує перевірити чи видаляються вони чи ні.
=)
Не обов'язково, хоча можна розглядати як варіант.
Потрібно піднімаи технічну культуру користувачів.
Як варіант зазначити в договорі на підключення до мережі даний момент.
Як Ви думаєте захочуть люди встановлювати сабі ліцензійний антивірус, з можливістю оновлення не підключаючись до інтернету?
kolya 29.01.2009, 20:47
Як Ви думаєте захочуть люди встановлювати сабі ліцензійний антивірус, з можливістю оновлення не підключаючись до інтернету?
Так зараз антивірус нод32 оновлюеться з нашого сайту без підключення до інтернету.
tramadol 29.01.2009, 21:02
Так зараз антивірус нод32 оновлюеться з нашого сайту без підключення до інтернету.
Особисто я про це не знав.
Як ви думаєте який відсоток від всіх користувачів про це знають?
А скільки користувачів мають хоч якийсь більш-менш нормальний захист (окрім віндового брандмаузера)?

Не сприймайте мої зверненя на особистий рахунок.
Я звертають не до Вас особисто, а щоб звернути увагу на дану проблему.
Адже це є проблема.
Vik 30.01.2009, 04:48
Як ви думаєте який відсоток від всіх користувачів про це знають?
А какой процент пользователей не знает что есть Форум?!? На главной есть ссылочка "Абонентам" где указано
Одной из обязательных программ на вашем компьютере должна быть антивирусная программа
Обратите внимание:
- прошло время, когда аккуратные действия пользователя оберегали его от вирусов. Сейчас вирусы могут проникать на ваш компьютер минуя ваше участие — через бреши в системе (в любой программе есть ошибки, особенно в такой монстроидальной как Windows)
- зачастую вирусы отбирают много ресурсов из-за чего ваш комп начинает «тормозить»
- и, наконец, основная причина почему именно мы беспокоимся о вашем компьютере — некоторые вирусы формируют большой бесполезный трафик, при этом уменьшая пропускную способность сети, другими словами гадит другим аккуратным клиентам сети. При обнаружении таких вирусов мы блокируем доступ в интернет клиенту.

Мы рекомендуем проверенные NOD32 или антивирус Касперского.

Обновления баз для антивирусов, произведенные с нашего сервера, бесплатны. Обновления — обязательны для антивирусов т.к. последние «ловят» только те вирусы, информация о которых содержится в своей базе.
Там же и указано как настроить и обновить, так что кто ищет тот всегда найдёт!! Или ждать что всё поднесут на тарелочке?!? 8-)
Страница 5 из 7 1  2  3  4  5  6  7 

Авторизация
Контакты - Бандёрский форум Нетешина - Регистрация - Вверх
Privacy Policy Powered by PFAB-board Copyright © Pim.su, 2006. All Rights Reserved