Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Virus

Страница 2 из 7 1  2  3  4  5  6 / Последняя »
Мася 08.01.2009, 17:10
Вже другий день підряд лізуть віруси з лінії 10.0.31.*- де * різні ІР.
Віруси типу черви та Win 32.
Нод ламає тривогу і відправляє їх до сховища.
Що з цим робити?
Діна 08.01.2009, 19:31
Теж саме почалось і в мене сьогодні, тільки з 10.0.13.**
Ось такого роду
96585
96586
kolya 08.01.2009, 19:58
Мася,
Діна,
скоріш за все вас ніхто не атакує, а навпаки вірус на вашому комп’ютері дає запрос до інших комп’ютерів в результаті чого така реакції антивіруса.
Мася 08.01.2009, 20:02
мммммм... і шо з цим робити?
Перевірила весь комп"ютер на віруси, знайшла пару троянів-видалила.
А далі? Підскажіть, бо я боюсь, що коли я в слідуючий раз приїду додому, то в мене злетить вінда.
3o3o 3aP}|{aBeJIu 08.01.2009, 20:08
Мася,
Діна,
у мен пару днів назад було теж саме по мому сегменту бродив 10.0.10.*
тож там різні ІР як сказали з адміністрації шо той вірус заліз і шукає де вилізти.
Вобщем шо я робив за рекомендацією поставив нод 3 з фаєрволом шоб отбивав атаки.
сьогодні теж було відбито 24 атаки, і я їх з карантину удаляю
Діна 08.01.2009, 20:50
3o3o 3aP}|{aBeJIu,
Так і Нод32 версії 2 відбиває, але ж проблема не зникає, табличка то вискакує.., дддратує...
vega 08.01.2009, 20:59
А всеж таки цікаво звідки він постійно лізе, у мене з вчерашнього дня таж сама фігня, шо цей червяк хоче, може хтось з спеців розкаже шо з ним робити? І мені здається шо лізе він з порталу, або якись хакер прикалується.

добавлено через 3 минуты
Підскажіть будь-ласка за допомогою якої проги можна засікти з якого айпішніка він лізе?
3o3o 3aP}|{aBeJIu 09.01.2009, 14:21
сьогодні атаки продовжувалися з великою інтенсивністю порядка 40 відбитих атак, а потім з"являлося повідомлення (мал.)
може мені хтось перекладе шо там пише, бо я одне слово ребут зрозумів :-[
S.T.A.L.K.E.R 09.01.2009, 16:18
Саме цікаве що всі отані пости звязані з НОД32))))Перевірила весь комп"ютер на віруси, знайшла пару троянів-видалила.Вже певне в 5 переконуюся що НОД32 ДУЖЕ ПОГАНО ЛОВИТЬ ТРОЯНІВ!!!. Тих кого атакували, у Bас робить Диспетч задач/редактор реєстру/безпечний режим/ та сайти drweb.com, kav.ru,esetnod32.ru? Для перевірки на трояни і т.д. і т.п. раджу скористатися бекошт. утилітою CureIt! від Dr.Web .... чи AVZ .... Virus Removal Tool .... від KAV.
depth 09.01.2009, 16:47
3o3o 3aP}|{aBeJIu, там пишет, что некоторые инфицированные файлы, помеченные для очистки, не могут быть очищены, так, как, заняты другими приложениями. И просят ребутнутся для устранения этих проблем.
Music Cat 09.01.2009, 18:11
Вже певне в 5 переконуюся що НОД32 ДУЖЕ ПОГАНО ЛОВИТЬ ТРОЯНІВ!!!. Тих кого атакували, у Bас робить Диспетч задач/редактор реєстру/безпечний режим/ та сайти drweb.com, kav.ru,esetnod32.ru? Для перевірки на трояни і т.д. і т.п. раджу скористатися бекошт. утилітою CureIt! від Dr.Web, чи AVZ, Virus Removal Tool від KAV.
А фіг-вам вони ловлять. Прогнала всі ці утиліти, і нічогісінько вони не знаходили, один НОД ловить цю гидоту, ось так.
vega 09.01.2009, 19:57
Я теж за НОД, у мене трояни постійно убивали Аваст, теж один з найкращих антивірусів, а НОД уже рік живе без всяких проблем, а кому його мало може скористатися ДР. Вебом (в додаток). Але ці розмови не вирішать проблеми зв"язаної з путішествіями черв"яка по нашій сетці.
sonic 10.01.2009, 05:53
Аваст, теж один з найкращих антивірусів
це такий анекдот???
S.T.A.L.K.E.R 10.01.2009, 09:32
Прогнала всі ці утиліти, і нічогісінько вони не знаходили, один НОД ловить цю гидоту, ось так.
напиши будь - ласка яку ж НОД32 гидоту найшов, а ці утиліти ні? І ще одне: CureIt! та Virus Removal Tool НЕ оновлюють свої бази так як наприклад НОД32, іх потрібно скачувати нові версії (якщо хочи захистити свій ПК)Але ці розмови не вирішать проблеми зв"язаної з путішествіями черв"яка по нашій сетці.
Як це невирішать?? Цяж тема створена для вирішення цих проблем, і ті люди в яких заражені ПК зможуть видалити ці віруси.
Аваст, теж один з найкращих антивірусів
Сам придумав???:-D (хоть сам нераз спостерігав як авас ловив autorun.inf віруси)
Ось уже певне подібне на рахунок атак спостерігається з KAV у темі хакери
Music Cat 10.01.2009, 10:29
І ще одне: CureIt! та Virus Removal Tool НЕ оновлюють свої бази так як наприклад НОД32, іх потрібно скачувати нові версії
Я в курсі, тому перевіряла самими новими версіями :-p
Страница 2 из 7 1  2  3  4  5  6 / Последняя »

Авторизация
Контакты - Бандёрский форум Нетешина - Регистрация - Вверх
Privacy Policy Powered by PFAB-board Copyright © Pim.su, 2006. All Rights Reserved