Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Який антивірус найкращий?

Страница 5 из 8 1  2  3  4  5  6  7  8 
vega 12.06.2009, 09:19
Дякую, Vik за опитування.
Але я так і не почув про такі антивіруси як McAfee, G-DATA, BitDefender.
vega 12.06.2009, 12:57
Розкажу вам історію про свї мандри по антивірусам. Користувався я, приблизно рік назад, нодом, вродьби усе було нормаольно і фаєрвол непоганий і оновлювався з порталу, але не міг він видалити конфікера який за його правління заліз до мого компу. Я розпрощався з нодом, спробував конфікера видалити вебом, повністю видалити, не вдалося. Знайшов такого собі антивіруса як McAfee, видалив ним конфікера і з зазхистом стало все нормально. Але була одна проблема антивірус був англомовний і не реєструвався. Змінив McAfee, авірою преміум, той же конфікер знов проліз і нагадив. Вернувся знов до Mc Afee, але днів десять назад він пропустив кідо, прийшлось і з ним розпрощатись. Довго мучився з цим вірусняком, код пограти не можна, постійно помилку викидає svchost (з пяти їх стало аж сім), постійно шось лізе чи то зсетки чи з інета, фаєрфокс глючить, зло прийшло. Найшов на торентах нету, BitDefender (детіще Майкрософт), непоганий у ньму фаєрвол і ресурсів жре не багато і до всього доколупується. Перевірка компа цим антивірусом, затяжна, знаходить все (особливо полюбляє різноманітні краки, фані і тому подібне барахло) але здихатись кідо він не зміг. Прозріння, перед тим як скачати з торента BitDefender, скачав Нортон (така стара і люба ця назва), давно про нього чув хороші відгуки. Пставив його сьогодні і, о чудо, надіюсь назавжди, здихався кідо. Покищо зупинюсь на Нортоні, Але також хочу спробувати Веба п' ятого та G-DATA. Дякую за увагу.

п.с. Юзери з адресами 10.0.9.107, 10.0.9.14, 10.0.9.101 і 10.0.9.109, якщо ви читаєте це повідомлення, почистіть будь-ласка свої шилізяки, бо з ваших адрес нападають на мій Нортон.
Unknown 12.06.2009, 16:55
Опрос делается на самых более используемых ! На всех же не будешь !
S.T.A.L.K.E.R 12.06.2009, 19:11
спробував конфікера видалити вебом, повністю видалити, не вдалося.
щось ти басні плетеш, у самого комп був заражений цим вірусом лікував вебом 5, знайшов, видалив, поставив патч на вінду і всьо більше конфіцкера небачив.
Легше патч посавити ось тут .... ,ніж ніж казати шо всі антівіруси пропускають конфіцкера, вони певне і будуть його пропускати поки конфіцкер не перестане обновлятися.
На даний час користуюся Dr.Web 5.0 i Dr.Web 4.44 + Outpost Firewall Pro 2009(на двох різних пк).
5.0 подобається тим що має хороший захист своїх файлів, у порівнянні з 4.44, фільтрує нет трафік. NOD некористуюся тому що чув шо пропускає багато троянів, AVIRA взагалі за антивірус невважаю, так як їх неможе нормально видаляти, і захитити пк від них.
vega 12.06.2009, 22:05
S.T.A.L.K.E.R, я не вагаюсь шо Др.Веб 5.0 один з найкращих антивірусів, але до нього постійно треба шукати ключі. Якщо у тебе є, скинь мені, буду вдячний. А конфікер я лікував версією 4.44. І ти ще не сказав скільки ресурсів він у тебе жре разом з аутпустом. А Нортон, BitDefender, McAfee i G-DATA йдуть уже з вмонтованим фаєрволом, і якщо їх правильно налаштувати то будуть дивитись не лише за трафіком, веб браузером, а й за всіма портами та носіями які ти будеш підключати до ПК.
Gorleckiy 15.06.2009, 19:25
Какой бы вы посоветовали антивирусник на вновь появляющийся виндовс - 7? Нортон точно не устанавливается, а авасту я не очень доверяю. Может кто пробовал что-то надежное, подскажите, пожалуйста.
Vice 16.06.2009, 15:13
']Ведмед не базарь касрескій лутше сам казав і ше мені кідав його
Васса я тобі кидав нода і ти ще качас з ведмкдів його!

добавлено через 2 минуты
Що тут говорити, варто тільки глянути на резельтати опитування.
S.T.A.L.K.E.R 20.06.2009, 20:05
Какой бы вы посоветовали антивирусник на вновь появляющийся виндовс - 7?
Попробуй kav, kis, dr.web, Все залежить як ти користуєшся своїм ПК. До речі вже Microsoft випускає новий антівірус, який буде іти безкоштовним для xp, vista, 7. Можеш і його попробувати.Що тут говорити, варто тільки глянути на резельтати опитування.
Це ще неозначає що 1 найкращий, віндовсом теж багато коритстуються, але ж він ненайкращий. :-X
vega ось скрін, ітого виходить 3+14+3+8+3=26~28 dr.web 5.0 , 21 +40 (непам`ятаю чи точно від нього цей процес) outpost, всього=49/89 мб.
vega 21.06.2009, 22:37
S.T.A.L.K.E.R, це дуже цікаво, а ось мій скрін
1******7
як бачиш з двох процесів, мій антивірус займає в середньому 20 Мб оперативки і svchost у мене в кількості п'яти процесів, а не шість як у тебе.:-)
Explorer 22.06.2009, 19:15
Какой бы вы посоветовали антивирусник на вновь появляющийся виндовс - 7?....... Может кто пробовал что-то надежное, подскажите, пожалуйста.
Встановив собі дві 7, 32 і 64 розрядну. На одну поставив KIS 2009, на іншу ESET Smart Security v4.0.314. При кожному скануванні тим чи іншим антивірусом знайдені віруси (якщо є) не видаляю, а сканую іншим антивірусом. Так би мовити, влаштовую тестування чисто для себе. За весь час знайшов тільки HackTool.Win32.Kiser.ba КІСьой, пройшов той же диск NODом - не знайшов. Покищо 1-0 на користь КІСі, тестування триває...
vega 22.06.2009, 19:22
Explorer, а як на рахунок фаєрвола (часто засікає проникнення)? Можеш ше спробувати G-DATA (якщо знайдеш), читав шо севен підтримує.
Explorer 23.06.2009, 15:05
Explorer, а як на рахунок фаєрвола (часто засікає проникнення)?
Раніше постійно реєстрував атаки з нашої мережі, через кожні ~20 хв. Зараз атаки тільки з нета (це я про Каспєрського)...
Life its game 24.06.2009, 08:00
Как по мне Kasperskiy Internet Security лучше чем все остальные, но он сильно загружает систему и ключи на него тежело найти (легче купить.)
А вот по производительности и роботе с вирусами Nod 32 лучше довольно хороший результат показывает. + обновления есть в InterLink-e
Vik 24.06.2009, 10:19
Снёс вот сегодня Нод, поставил Каспер, обновился и просканировал систему - обнаружился троян.... Потом снёс Каспер и поставил опять НОД.... и так 2 раза в месяц. Для меня - выход!! И систему не подгружает в он-лайн и комп без вирусов 8-)
Explorer 24.06.2009, 18:14
Якось не помічав щоб KIS в режимі моріторингу навантажував систему, спокійно можна пограти в цяцьки і в неті полазити. В режимі сканування - тут питань нема, навантажує щей як, але беспека головне. Сканую переважно тоді, коли десь йду, і тоді всі проблеми зникають. Час від часу проходжу свіжим Dr.Web CureIt.
ключи на него тежело найти (легче купить.)
Так, я колись теж планую купити, соромно якось стає, та і річ класна, хотілося б підтримати розробників. А покищо обходжусь вічним пробним ключем...
Страница 5 из 8 1  2  3  4  5  6  7  8