Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Який антивірус найкращий?

Страница 6 из 8 « Первая \ 2  3  4  5  6  7  8 
vega 25.06.2009, 23:34
Какой бы вы посоветовали антивирусник на вновь появляющийся виндовс - 7? Нортон точно не устанавливается, а авасту я не очень доверяю. Может кто пробовал что-то надежное, подскажите, пожалуйста.
Gorleckiy, я б порекомендував вам G-Data Total Care 2010, дуже хороший комплксний захист для вашого компа, сам ше не пробував, але знайомий користується і дуже багато хороших відгуків в неті. Правда ресурсів жре не мало.
sonic 26.06.2009, 03:04
Снёс вот сегодня Нод, поставил Каспер, обновился и просканировал систему - обнаружился троян.... Потом снёс Каспер и поставил опять НОД.... и так 2 раза в месяц. Для меня - выход!! И систему не подгружает в он-лайн и комп без вирусов
нафіга такий ізврат??? тим більш всерівно без чистки реєстр нормально антівірус каспера не удалиш..а є такі антівірусні штучки як Kaspersky AVP Tool чи AVZ вони не вміють монітори систему на ходу, но перевіряти вміють бази у них каспера і працють на його ядрі..

я б порекомендував вам G-Data Total Care 2010, дуже хороший комплксний захист для вашого компа, сам ше не пробував, але знайомий користується і дуже багато хороших відгуків в неті.
чомусь це нагадує казку про "а на заборі теж написано"...от коли попробуєш посидиш хотяб з півроку, тоді і розкажеш.
vega 26.06.2009, 11:55
чомусь це нагадує казку про "а на заборі теж написано"...от коли попробуєш посидиш хотяб з півроку, тоді і розкажеш.
Ти б краще толкові поради давав, а не обсирав тут все. І в інеті багато незалежних тестів антивірусів, за якими я постійно слідкую. Кашпіровский, про якого ти пишеш, на одному з останніх місць, нижче навіть ніж Аваст. Про зайцева я зовсім не хочу говорити. Якщо потрібет сканер хватить і Веба, а якщо потрібний комплесний захист компа з фаєрволом та іншими прибабасами то я вже сказав шо можна поставити на севен, так як нортон і багато інших антивірів з севеном не зпрацьовуються.
Explorer 26.06.2009, 12:54
І в інеті багато незалежних тестів антивірусів
Особисто я невірю жодним "незалежним" тестам антивірусів. Як може антивірус "х" в одному з тестів увійти в трійку лідерів, антивірус "у" десь пасти задніх з ~30 антивірусів, а в іншому тесті все з точністю до навпаки. Нікому не вірю, всі куплені. Тестуйте самі (що я і намагаюсь робити)
vega 13.07.2009, 12:29
На рахунок кашпіровского був не прав, каюсь. Поставив собі КІС і дуже радий, дехто обєднує антивірус з аутпустом, а в кісі і антивірус і фаєрвол хороший. На рахунок джидата тотал кер, розчарувався у ньому поки налаштував брендмаер чуть не посивів, а систему вантажить дуже. Не знаю на рахунок веба, так як у нього фаєрвола нема незнаю з чим його обєднувати (хто користується підскажіть).
Explorer 18.07.2009, 08:20
За весь час знайшов тільки HackTool.Win32.Kiser.ba КІСьой, пройшов той же диск NODом - не знайшов. Покищо 1-0 на користь КІСі, тестування триває...
Сьогодні тією ж КISьой знайшов HackTool.Win32.Kiser.bs, не видаляв, пройшовся ще ESET Smart Security v4.0.314, нічого не бачить. Покищо 2-0 на користь KIS 2009...
S.T.A.L.K.E.R 21.07.2009, 10:40
Сьогодні тією ж КISьой знайшов HackTool.Win32.Kiser.bs
Здається ти писав щоу тебе вічний ключик, ти його купляв чи просто згенерував там якоюсь програмую? І чи ти випадково необнуляєш свій ключ шоб його не добавляли у банлисти?
Шукав у неті по поводу цього віруса чи шо це, ти писалося шо ця муть знаходиться у кейгенах для КІСІ і інших продуктів КАСПЕРА. Так що НОД небачить, бо це наверно для всіх користувачів КАСПЕРА ця муть.(Такий захист наверно у них від піратсва) І можеш сказати у якому файлі ти знайшов ту муть?
Explorer 21.07.2009, 11:59
S.T.A.L.K.E.R, користуюсь креком, який дозволяє постійно користуватись пробною версією, просто треба що 30 днів його запустити. Що прикольно, Касперський і сама ОС на яку він встановлений росташовані на диску С, крек зберігаю на диску Е, а заразу знайшло на диску D, тобто там де встановлена інша ОС з ESET, ось глянь:
18.07.2******1:37:0 Обнаружено: HackTool.Win32.Kiser.bs D:\System Volume Information\_restore{A3D6CB04-E437-41BA-BB70-98BD00F7E15E}\RP36\A0******4.exe/PE_Patch.UPX/UPX
vega 21.07.2009, 17:08
Explorer, я іншим способом прореєстрував КІС а точніше зробив так шоб не обновлявся чорний список і серійник не заносився в чорний список тай усе, а серійники є аж на рік (я думаю так простіше).
SLinK 23.07.2009, 18:50
nod32 дуже класний антівірус як що вміти ним користуватися...!!!
jm_kamikazi 25.07.2009, 06:16
корміть Nod'а ключами та обновляйте з оф. серверів і не буде проблем
TiMon 23.08.2009, 06:40
NOD -- користуюсь давно, разом з фаерволом претензій не маю...
PATRICK 23.08.2009, 08:18
Показатели надежности антивирусов в условиях информационной среды лаборатории FomSoft.
1******0

....
JohnSparrow 23.08.2009, 08:53
савершенно ачивидно, что это есть фашыские данные. Вы хотеть заставить нас отказаца от НОД. не выйдет
AqUAmoney 23.08.2009, 09:00
Показатели надежности антивирусов в условиях информационной среды лаборатории FomSoft.
Попахує заказною рекламою від DrWeb, бо той же Касперский- не написали яку версію використовували, якби КІС 2009 протестували б...
Страница 6 из 8 « Первая \ 2  3  4  5  6  7  8