Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Який антивірус найкращий?

Страница 7 из 8 « Первая \ 3  4  5  6  7  8 
S.T.A.L.K.E.R 23.08.2009, 10:20
Не вірю ніяким тестам. Ось на днях сталася така фігня: на ПК встановлено dr.web 5.0 + Online Armor 3.5 Free та вінда Win XP SP3 з обновлення від кідо. Відключив на 2 часа фаєрвол і тут dr.web 5.0 показує що знайшов кідо зразу видалив. На рахунок каспера: для мого знакомого дали вилічити флешку від вірусів, каспер найшов той вірус і удалив. Потім перезагрузив ПК і негрузився експлорер, запустив його провірив каспером ПК і знайшов вже той вірус у себе на ПК. У знакомого стоїть віста і вроді кіс 7. Висновки робіть самі.якби КІС 2009 протестували б Так хіба ж у тестах тестують не остані версії продуктів?
Навіть у тестах авіра показала непогані результати :-D
olyx 02.10.2009, 04:29
Почав підтримувати українське. Пересів на Zillya Antivirus. Юзаю поки. Сирий ще звичайно, але розвивається швидко.
ПІДТРИМАЄМО УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА!!! ;-)
S.T.A.L.K.E.R 02.10.2009, 09:29
Пересів на Zillya Antivirus
ну і як перші дні, грузить систему, найшов якусь гадость від попереднього антівіря?
Шукав безкоштовний атівірус, найшов AVG. Пока що штука нормальна як для безкоштовного. Стояв на вінді ХР без патча від кідо, і коли кідо проломився відразу ж найшов. Але є трохи недоліки (можливо), зараз він у мене стоїть на вінді 7 і деколи підторможує відкриття файлів, коли ставив одну прогу, то походу інсталяції він знайшов у прозі якийсь підозрілий файл, вибив шо з ним робити, але незаблокував інсталяцію та того файлу та вікно саме зникло. Хтось юзав цей антівірус? Напишіть відгуки щодо нього.
Streit 26.12.2010, 09:06
Помогите пожалуйста с выбором Антивируса. Какой лучше поставить? Почему именно этот? Чем он отличается от других? И самое главное чтобы блокировал атаки так как компьютер очень редко выключается (интернет тоже). Спасибо. В возможно кто знает сайт где можно узнать о любой вирус и также сайт на котором пишут кто на каком месте из Антивирусных программ. Большое спасибо если ответите на все мои вопросы.
Frost 26.12.2010, 10:59
Яка основна задача антівіруса??? Знайти міліон вірусів на вашому компі??? Думаю що ні, саме головне - забезпечити надійну роботу компютера, зберегти інформацію, все що і робить НОД32. Багато хто мене переконує що є інші крутіші антівіруснікі а НОД кака. Мені до сракі інші антівіруснікі, хай хоть квадратіліон вірусів у мене найдуть, головне щоб не заважали працювати мені і не хєрили файли.:-p
Streit 26.12.2010, 11:19
Яка основна задача антівіруса???
1. Обеспечить хорошее качество защиты моего компьютера.
2. Сообщать мне о всех выполненных действиях.
3. Защищать меня от хакеров и подобных действий в Интернете.
4. Чтобы был многофункциональный (многое можно было настроить)
5. Чтобы был выбор когда будет найден вирус. Типа Вылечить а не сразу Удалить или в карантин.
Streit 26.12.2010, 13:31
Выбрал антивирус Kaspersky Internet Security 2011. Пока все работает нормально. Мои требования выполняет. Мне он лучше чем NOD32. Так как я его поставил и он мне сразу нашел 244 вируса. Интерфейс красив. Проверяет намного быстрее чем NOD32. Обновляется каждый час. И в отличие от NOD32. на официальном сайте Касперского можно увидеть какие есть вирусы в базе сигнатур. И также увидеть совпадает на данный момент твоя база с тем что у них базами сигнатур. Скорее всего что именно на нем и остановлюсь. Да, да идеальных Антивирусных программ нет но все же Касперский не такой как все. Он особенный по моему мнению.
asse-clown_cl 31.12.2010, 06:52
Avira AntiVir Premium користуюсь вже більше року до цього пробував з десяток, цей найкращій :-p
ataman 31.12.2010, 08:32
Avira AntiVir Premium користуюсь вже більше року до цього пробував з десяток, цей найкращій :-p
+1
Повністю підтримую!
vega 01.01.2011, 10:08
я вже два роки користуюсь КІС і можу сказати що вже давно забув що це таке "вірус", хоч деколи в його лещата попадають то черв'яки то трояни.
п.с. Вибирайте правильне програмне забезпечення.
stell 17.07.2011, 17:04
NOD, тому що він самий удобний обновляється самостійно кряки не треба=)
kwwsoft 03.10.2011, 17:26
тыць .... и читаем....
а вообще то Google .... :-) никто не забанил.
Radiola 10.10.2011, 09:26
У мене зараз НОД, хочу Аваст, шо мені треба зробити і де його закачати?
psix 10.10.2011, 09:35
Radiola,
Деинсталлировать НОД 32, скачать аваст .... и инсталлировать...
Radiola 10.10.2011, 14:25
psix, дякую, дякую, сьогодні займуся)))
Страница 7 из 8 « Первая \ 3  4  5  6  7  8