Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Який антивірус найкращий?

Страница 1 из 8 1  2  3  4  5 / Последняя »
vega 23.01.2009, 21:21
Прошу всіх спеців, дати рекомендацію який, на вашу думку, антивірус являється найкращим? Всіх хто буде давати відповідь прошу охарактеризовувати дані роздуми та ваші уподобання на рахунок вибраного вами програмного забезпечення.
depth 23.01.2009, 21:42
vega, ответить однозначно на вопрос - невозможно. (Можеш сказать какой автомобиль самый лучший?) У каждого продукта свои достоинства и недостатки. Для сети Интерлинк нужно выбирать нод32 или каспера, т.к. бесплатно обоновления баз. Если покупать продукт - даже незнаю, никогда это не делал :-) . При любом выборе антивирь не панацея от всех проблем (типа поставил и забыл о вирусах). Более-менее уверенно можно себя чувствовать только при комплексном решении безопасности. Это что касается Windows. Под линухом всё гораздо проще :-)
vega 23.01.2009, 22:06
depth, я з тобою згоден що відповісти відразу не можливо, але на рахунок вище перечислених тобою антивірусів я не згоден. Нод32 в.3 на данний момент став безкорисним для мене так як зовсім не бачив на моєму вінті ні трояна ні червяка, який задовбав нашу сетку. А в касперскому розчарувався вже давно, більше рисурсів жре ніж від нього користі, правда можливо я помиляюся на даний момент. На рахунок лінукса я з тобою повністю згоден, але покищо користуюся віндою.
Pain 24.01.2009, 07:20
По поводу Касперского на данный момент ты ошибаешся - его уже давно оптимизировали Да и более старые версии нужно было правильно настроить.
У меня на данный момент установлен Kaspersky Internet Security 2009 - антивирус и файервол в одном флаконе. Обеспечивает комплексную и надёжную зашиту компъютера, легко настраивается, и не жрёт много ресурсов (свободно играю Gears of War с запущеной защитой, учитывая то, что у меня одноядерный процесор, и при том уже старенький). Как по мне, Каспер на данный момент являеться самым надёжным антивирусом вобще. Ах да, вместе с антивирусом нужно ставить критические обновления системы, иначе всякая гадость просто пролезет мимо защити через какую-нить лазейку.
sonic 24.01.2009, 07:26
Нод32 в.3 на данний момент став безкорисним для мене так як зовсім не бачив на моєму вінті ні трояна ні червяка, який задовбав нашу сетку.

а може ти просто його готивити не вмієш стоїть і спокійно блокує, навіть судячи по постам в темі віруси 2 версія з ним боролась тільки надоїдала користувачу червоним віконцем..
vega 24.01.2009, 09:36
а може ти просто його готивити не вмієш стоїть і спокійно блокує, навіть судячи по постам в темі віруси 2 версія з ним боролась тільки надоїдала користувачу червоним віконцем..

після деінсталяції нода, я поставив др.Веб5, який знайшов троян на диску Д в папці System Volume Information, поясни мені sonic чому цього не міг зробити нод, налаштований і з нановішими базами? А на рахунок блокування червяка, то аутпуст не гірше нода запобігав проникненню із внє.
depth 24.01.2009, 09:56
vega, обьясняю. Не всё то золото, что блестит. Не всё то троян, на что ругается антивирь. То может быть подозрительное ПО, которое нод распознал и успокоился, а веб поднял панику (это я для примера). И где гарантии что если ты сейчас снесёш вэб и поставиш нод, он не найдёт у тя тыщу троянов? Да и папка System Volume Information довольно подозрительна. Какого ляда там трояну делать?
sonic 24.01.2009, 10:26
оясни мені sonic чому цього не міг зробити нод, налаштований і з нановішими базами?
тому шо не налаштований...на власному досвыды бачив як людина казала шо от в мене нод з новимим базами не бачить троянів, а як виявилось на самому ділі нод їх бачить але налаштований він був так що починав сканувати файл тільки коли до нього звертатись, а якшо звернення до нього нема то він його і не трогає...плюс тобі вище написали...доречі така проблема була у каспера з радміном він довго його сприймав як вірус і тупо удаляв якшо його не прописати в білий список тому ще раз кажу нема ідеального антивіруса..після того як покористуєшся з півроку дрвебом візьми любий інший антивірус і прожени систему ним...100% шось дай найдеться.
[GANG] 24.01.2009, 11:19
На мою думку найкращий антівіруснік це - Avast ! Дехто каже шо він нешукає віруси але це не так ! Avast стоїть в мене вже стіки скіки мом компу , і в мене ще неразу від якихось вірусів Віндовс нелетів !

Avast - найкращий !
Arkhangel7 24.01.2009, 12:04
колись давно роки три назад ще до мережі... був Нортон
потім каспери ...веби і друга гадость ...
після першого зараженя компа в мережі вірусом ... поставив нода
і пока що він мене всім задовільняє
vega 24.01.2009, 13:15
Ну що ж покищо я не почув назви антивіруса яким я користуюся, який мені допоміг здихатись і трояна і червяка, від якого постійно страждала моя вінда (svchost злітав), в ньому теж є фаєрвол.
Eligos 24.01.2009, 13:18
я не почув назви антивіруса яким я користуюся
ну просвiти вже нас!!!!!!!!!!!!!!!!шо то в тебе за чудо!!!!!!!!!
vega 25.01.2009, 11:16
McAfee Security Center
(FS)*Mc.Forjer 25.01.2009, 17:05
Outpost firewall+KIS 2009
....
100% защита с гибким интерфейсом
vega 25.01.2009, 17:59
Outpost firewall+KIS 2009
Забагато мороки, в общому, хто хоче спробувати McAfee в ділі ....

добавлено через 7 минут
можливо скоро ссилка буде недійсною, так шо поспішіть
Страница 1 из 8 1  2  3  4  5 / Последняя »