Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Hard&Soft

Найкращий інтернет браузер

Страница 1 из 4 1  2  3  4 
Hupia 30.05.2009, 20:26
Привіт усім хотів би почути ваші відгуки на рахунок найкращого користувацького нет браузера. оскільки різним користувачам підходять різні, то давайте ділитися власними думками з даного приводу, не забуваючи аргументувати свій вибір.
Web 30.05.2009, 20:55
Добавил опрос.
Сам юзаю уже более 7-ми лет фаерфокс.
Нравится его гибкость в настройке и возможность подключения разнообразных плагинов, улучшающих качество "сёрфа"
Hupia 30.05.2009, 21:04
мені наприклад опера не сподобалася тим, що вона трохи довго думає та й оперативки багато потребує (наскільки показав ДЗ). Лисичка вразила великою кількістю опцій (мені б щось простіше).
зараз вибір зупинив на Google Chrome хоча до цього ніколи з цим браузером не стикався.
ще планую спробувати кілька браузерів і сформувати остаточну думку.
energy 30.05.2009, 21:57
та й оперативки багато потребує
не согласен. скрин прилагается

....

опера - 9.62 build 10467, фф - 3.0.10.
в опере открыто 10 вкладок, в фф - 6, да и никогда не замечал что б лиса меньше оперы грузила, но я ее уважаю и, уверен, что у разработчиков дойдут руки и до оптимизации потребления системных ресурсов.

частенько переваливало за 250, когда на локалку и нет были открыты два отдельных окна и количество вкладок доходило до 40. сейчас на нет поставил оперу. и хоть меньше оперативы ест, но дуплит по сравнению с лисой. особенно после долгого простоя на панели задач долго приходит в себя. бывало, разворачиваешь с панели задач, а там в рабочем окне оперы видно окно самого приложения приблизительно до половины панели вкладок. нужно сделать ресайзинг окна, что б нормально стало. или, например, еще наблюдал в опере после разворачивания элементы других приложений, которые со временем не пропадали, приходилось переключать вкладки что б в норму пришло. бывало также что рабочее окно становилось одноцветным, то есть вместо текста и графики сплошная одноцветная заливка.

експлорем никогда не пользовался, да и не собираюсь.
юзал также опера10 турбо. есть такая функция как серфинг через прокси на котором сжимается трафик. но для безлимитки это не критично.

вот и все. по большому счету ничем другим особо не пользовался. разве что поставить, посмотреть и удалить.
JohnSparrow 31.05.2009, 05:48
Lynx - это харашо. Фашызм не пройдет.
energy 31.05.2009, 13:24
....
....

вот два свежих глюка оперы. пришлось перезапустить, что б в норму пришло.
4iGivaR[kO] 31.05.2009, 14:01
Ну...По моему фаерфокс самий кращий браузер...
Він водночас простий і надійний...
S.T.A.L.K.E.R 01.06.2009, 12:11
]Ну...По моему фаерфокс самий кращий браузер...
Я вважаю що НІ. 1 рік користувався Opera, потім хотів попробувати що це таке Firefox. При першому користуванні вразило що великий набір плагінів - і все. Після користування 1 місяця вже нехочу користуватися ним як основний браузер, тому що: дуже жре ресурси, багато дир, при запуску довго грузится. Хоча і Opera також має свої недоліки ( ідеальних програм неіснує), але мені краще Opera чим дирявий і жрущий реси Firefox .
energy 01.06.2009, 12:18
при запуску довго грузится
да, при горячем старте фф грузится дольше, чем опера, но при холодном пуске, фф обходит оперу, даже если сперва запускать оперу.

по крайней мере, у меня так. и не смотря на все недостатки, фф - это мое личное предпочтение.

с версии фф 3.5 будут существенные изменения. не знаю точно в чем, но они будут.
n0mer 01.06.2009, 12:28
Cуха статистика. У Європі лідер фаєрфокс, у нас опера. Правда не потрібно скидати з рахунків ехплорер. А взагалі фаєрфокс має меньше глюків ніж опера. Користуюсь фаєрфокс і опера однаково. І ще на рахунок безпеки якщо фаєрфокс був би таким дирявим, то по замовчюваню в більшості лінух системах не ставився.
S.T.A.L.K.E.R 01.06.2009, 12:43
:-D Firefox лідер, але в чому рекламі? . Заходиш на сайти і там збоку блимає "скачай новый Firefox с поиском.... " і все це лише реклама. а юзери які це бачать "вау, новий тре скачати" (вибачте якщо образив), я вважаю що він тільки добре розрекламований. І ще на рахунок безпеки якщо фаєрфокс був би таким дирявим, то по замовчюваню в більшості лінух системах не ставився.
А що лінух ідеальний? немає дир, глюків, під нього не пишуться віруси?
Можеш глянути тут .... на рахунок дир у Firefox.
n0mer 01.06.2009, 12:55
....
S.T.A.L.K.E.R 01.06.2009, 13:03
Ха-ха Firefox 3.0 А це випадково не його рекламували коли ця версія вийшла, коли хотіли побити рекорд по скачці 1 файлу, коли його могли скачати безкоштовно юзери UA-IX ? Все це і відобразилося на популярності цього браузера.
sonic 01.06.2009, 13:32
S.T.A.L.K.E.R, ти сам розумієш про що пишеш? реклама могла помогти скачати, але ніяк не користуватись скаченим.. тобі ж показали статистику по користуванню браузером.
нарахунок дир тут нема взагалі про що говорити так як фарефокс єдиний серед тих хто є в опросі іде з відкритим кодом...

під нього не пишуться віруси?

а от цього ржав довго... список вірусів для лінукса і вінди за останні 2 роки хотяб можеш в студію видать, щоб подивились всі.. і це знову ж при тому що ядро лінукса йде відкритим кодом на відміну від вінди..

таки реклама каже правду "краще жувати, чим говорити"
S.T.A.L.K.E.R 01.06.2009, 13:51
и в новых релизах из нет.
находять нові
как по мне, то тема уже переходит в дискуссию
згоден з тобоюреклама могла помогти скачати, але ніяк не користуватись скаченим..
А навіщо тоді скачувати? щоб була у папці програми? людина скачала, побачила який він різноколоьоровий (багато юзерів вінди це люблять), і думає хай буде, класний браузер.(це і є задачою реклами)а от цього ржав довго. і щож ти там таке смішне побачив? я написав що для лінуха вийшли нові віруси? я знаю що для лінуха менше вірусів чим для вінди, тому що вірус краще і вигідніше написати для вінди, нею ж користується більше юзерів чим лінухом, хоть і там відкритий код (1% десь у неті читав).
Страница 1 из 4 1  2  3  4