Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Тематические разделы Нетешин Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Затримка соціальних виплат на дітей

bigtot 24.01.2010, 19:03
Чому затримують що місячні соціальні виплати на дітей і чи взагалі будуть надалі виплачувати їх??? Хто знає відгукніться будьласка :)
фея 28.01.2010, 20:38
наверное из-за того что бюджет не прняли>:o
Spanish Fly 28.01.2010, 20:44
бюджет не приняли раз.. а по-друге зараз піднявся рівень безробіття.. нема з кого цідити проценти на виплату всіх соц допомог. :-|
kredit_s 28.01.2010, 21:38
ЮВТ обещала что все будет выплачиватся вовремя - все вопросы к ней
pats01 01.02.2010, 21:04
Так "всі тирять", і не важливо як! Податки платять тільки бюджетники. Ну скільки народу ми, чесні платники податків, можемо утримувати? Шкода, що закінчились "тугрики" на дітках... Певно, що виплатять, але їсти їм сьгодні треба...
B_DaviS 01.02.2010, 21:43
Певно, що виплатять, але їсти їм сьгодні треба...
попереджали що гроші затримають. І виплати вже здійснили.
Податки платять тільки бюджетники.
ахаха..де ти таке бачив, що б платили ТІЛЬКИ бюджетники. А ПП куда ділись?
Vizavi 01.02.2010, 21:57
Певно, що виплатять, але їсти їм сьгодні треба..., а когда рожают ребенка, то только на выплаты надеятся*DONT KNOW

Мама-папа должны на себя расчитывать, а не на государство.
А то , что задерживают - есть один позитивный момент, может одумаются те, кто рожают ради получения этих денег, чтоб тратить их в свое удовольствие, а не на ребенка
pats01 02.02.2010, 21:22
А ПП куда ділись?

Я б Вам сказала куди.... Маю сина підприємця і знаю, що платить він 200грн, (тобто 20% від зарплати в 1000 грн). Покажіть ПП, який працює в місяць за 1000 грн прибутку? Та вже нехай, більше ж держава не просить! А податки за неоформлених найманих працівників? А Пенсійний (скільки в.. було за сплату внесків до ПФ). Скажіть, що доходи ПП не дозволяли їх сплачувати? На податках розміром в 200 грн хочете і пенсії пристійні бабусям, і допомогу діткам? Звідки братися тугрикам, якщо зверху до низу, любими способами КРАДУТЬ хто може!?

добавлено через 14 минут
, а когда рожают ребенка, то только на выплаты надеятся*DONT KNOW

Мама-папа должны на себя расчитывать, а не на государство.
А то , что задерживают - есть один позитивный момент, может одумаются те, кто рожают ради получения этих денег, чтоб тратить их в свое удовольствие, а не на ребенка

Думаю, Ви дуже молода і тому не зовсім розумна людина, що видаєте такі "шедеври". Я уявляю, як батьки можуть "шикувати" на ці гроші (враховуючи, що їх не дають всі зразу) і що дитинка, будучи народжена, вже потребує харчів, одежі, колиски, коляски і т.д.
слонопотам 03.02.2010, 07:35
Маю сина підприємця і знаю, що платить він 200грн,
Покажіть ПП, який працює в місяць за 1000 грн прибутку?
А чего же Вы уважаемая, тут стучите на сыночка?;-) Вам прямиком в прокуратуру и СБУ!8-) Вот ребята порадуются! Какой то странный феномен "Павликов Морозовых" получается!
Ви дуже молода і тому не зовсім розумна людина, Говорят,что ум приходит с возрастом,но в Вашем случае возраст наверное пришёл сам...:-p
Vizavi 03.02.2010, 12:19
Думаю, Ви дуже молода і тому не зовсім розумна людина, що видаєте такі "шедеври". . - дякую за компліментO:-)

Народивши свою дитинку я не розраховувала на ці гроші, знаходячись в декреті я намагаюсь працювати, щоб додатково забезпечити синочка 8-)

Я уявляю, як батьки можуть "шикувати" на ці гроші (враховуючи, що їх не дають всі зразу)
- а це Ви запитайте у працівників УПСЗ (собеза), з якими жахіттями вони зустрічаються в реальному житті у нашому місті!!!!!!!!!

Дитині немає що їсти,а мама-папа, тільки отримавши гроші, сині в ..опу, на дитину їм начхати. А є випадки смерті малят від таких горе-батьків :'(

добавлено через 1 минуту
Податки платять тільки бюджетники. - Ви теж видно ще дуже молода або не уважна - податки платять всі - перегляньте чек магазина, там написано ПДВ. Це так, для прикладу;-)
pats01 03.02.2010, 17:43
А чего же Вы уважаемая, тут стучите на сыночка? Вам прямиком в прокуратуру и СБУ! Вот ребята порадуются! Какой то странный феномен "Павликов Морозовых" получается!

Перш чим оце написати, варто було б хоч проконсультуватись у когось з підприємців що дає їм право бути "єдиноналожниками" і сплачувати ці нещасні 200 грн?. А це річний дохід НЕ БІЛЬШЕ 500 тис. грн. Стільки мій син і близько не заробляє! Найманих працівників не має. А внески до ПФ я порадила йому сплачувати добровільно (яке рішення прийме - не знаю..).
Так що я не "странній феномен" Павлік Морозов. А фразу про МІЙ вік без розуму переадресуйте своїй мамі, яка Вас не навчила думати перед ти як говорити.
Black_Raven 03.02.2010, 20:08
молода і тому не зовсім розумна людина
Вашем случае возраст наверное пришёл сам
переадресуйте своїй мамі, яка Вас не навчила думати
Шановні. Будьте толерантними. Поважайте співрозмовника... Будь-ласка.
hope 27.04.2010, 12:46
Чому затримують що місячні соціальні виплати на дітей і чи взагалі будуть надалі виплачувати їх??? Хто знає відгукніться будьласка :)
Сьогодні 27.04 подзвонила в совбез сказали,що грошей немає невідомо коли і чи взагалі вони будуть?