Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Тематические разделы Нетешин Громадська організація "Громада міста Нетішин"

Як у Нетішині будуватиметься дешеве житло

Страница 1 из 2 1  2 
Дешеве житло
Це, мабуть, одна з найбільш хвилюючих тем, і не лише для молодих сімей, які вимушено тісняться у батьківських квартирах. У своїй передвиборній програмі я обіцяю відновити будівництво нового житла у місті, і не просто відновити, а забезпечити ринок нерухомості дешевими, доступними квартирами.
Основні питання які мені з цього приводу задають - хто буде будувати, і звідки гроші.
Для початку два простих числа:
Собівартість будівництва житла у Нетішині 1 кв.м. - 2******0 дол.США. (при діючих цінах на будматеріали)
Вартість 1 кв.м. звичайної квартири у Нетішині - 6******0 дол.США (!)
По-перше, без інвестицій тут не обійтись. Місто самостійно максимум потягне 1 будинок на 2 роки, а нам їх потрібно принаймні 2 щороку. Чим ми зацікавимо інвестора? Тим, що в нас є, а більше ніде немає - саме так - будівництвом 3 та 4 енергоблоків, і як наслідок величезною потребою у новому житлі! Місто зможе сформувати замовлення відразу на десяток житлових будинків, що значно здешевить їх зведення.
По-друге, ми створимо комунальне житловобудівне підприємство. Це не тільки робочі місця. Це в першу чергу можливість міста самостійно будувати собі дешеве житло. Плюс, це - конкуренція для потенційного інвестора (щоб не заганяли ціни за хмари).
Таким чином, невеличка квартира для молодої сім’ї буде коштувати (при збереженні теперішніх цін та зарплат) 9000 - 11000 дол. США замість теперішніх 2******0.
Звучить трохи фантастично?
От для того аби довести усім що це можливо, я за власний кошт побудую перші 20 дешевих квартир вже у першій половині наступного року. Після цього, я думаю скептики замовкнуть надовго.
Як розподілятиметься житло?
Безумовно аби унеможливити скупку таких дешевих квартир одніми особами, необхідно використовувати чергу (логічно, і наявну у місті, на ХАЕС), пропонуючи придбання всім по черзі. Крім того частина житлового фонду резервуватиметься для приїжджих фахівців ХАЕС.
Голова ГО "Громада м.Нетішин" Ольга Омельчук
Spoch 29.06.2010, 14:09
Тим, що в нас є, а більше ніде немає - саме так - будівництвом 3 та 4 енергоблоків, і як наслідок величезною потребою у новому житлі! Як на мене величезна потреба у житлі, особливо за наведеними вами цінами, є і без будівництва блоків.
Місто зможе сформувати замовлення відразу на десяток житлових будинків, що значно здешевить їх зведення.Цікаво за які кошти місто буде робити замовлення? Тут трубопроводи латати не має коштів.По-друге, ми створимо комунальне житловобудівне підприємствоВибачте, але знову одне і те ж питання: "Одкуда деньги, Зин"(с)
Безумовно аби унеможливити скупку таких дешевих квартир одніми особами, необхідно використовувати чергу (логічно, і наявну у місті, на ХАЕС), пропонуючи придбання всім по черзі.
А навіщо ті черги? Якщо все так просто і дешево за Вами, як за владою залишиться лише організація, а будівельників в місті і без КП знайдеться чимало. Ось тільки вникає питання а чи не Нью-Васюкі будемо будувати.
Цікаво за які кошти місто буде робити замовлення? Тут трубопроводи латати не має коштів.
Вам кажуть, грошей немає, і ви вірите :) Ви аналізували бюджет?, якщо ні, приходьте до нас, посидимо разом, попрацюємо.
Spoch, а приходьте не тільки із-за бюджету, ми вже відчули Вашу позицію та обізнаність - запрошуємо - долучайтесь до наших проектів - матимуть користь не лише читачі форму де викладаєте свої думки - пора переходити до практики! Вам пора?:)
Кузя 04.07.2010, 09:43
Собівартість будівництва житла у Нетішині 1 кв.м. - 2******0 дол.США. (при діючих цінах на будматеріали)
Цікаво, звідки ця ненаукова фантастика? Якщо при плануванні 180 квартирного будинку №505, що будується ХАЕС на вул.Варшавська планована вартість 1 кв.м складала у 2008 р. 3397 грн, а зараз навіть після кризи дійшла до майже 4000 грн, що складає порядка 500$. При цьому, як відомо, чим більшої площі будинок, тим менша собівартість, а перші 20 дешевих квартир це непрофесійна передвиборна риторика.
Для будівництва дешевого житла можливо спробувати залучити кошти з держбюджету (стабфонду), що уряд постановою від 9 червня цільово направляє на такі речі. Просто необхідні фахові і одночасно чесні люди в команді, які би все це "сікли" і не "гребли" під себе.
MandrivniK 04.07.2010, 15:10
Цікаво, звідки ця ненаукова фантастика? Якщо при плануванні 180 квартирного будинку №505, що будується ХАЕС на вул.Варшавська планована вартість 1 кв.м складала у 2008 р. 3397 грн, а зараз навіть після кризи дійшла до майже 4000 грн, що складає порядка 500$. При цьому, як відомо, чим більшої площі будинок, тим менша собівартість, а

Звістно але найкращий спосіб це сісти і самому порахувати, благо всі ціни за матеріали, роботи та інше можна отримати не встаючи із за компьютера... все це реально... от тільки треба уважно придивлятися до таких пропозицій певних нових благо-обєднань... :) до речі не слід забувати про ризики які теж треба закладати та прогнозувати, розподіляти або страхувати... але це вже деталі... крім того при масовості будівництва вартість теж знижується за певними напрямками...

добавлено через 12 минут
Одна справа коли проектуванням та будівництвом займається державна організація що зв'язана певними обмеженнями (ось тобі і ріст вартості) крім того ще ж треба "кармана набити" а чим більша вартість тим це легше, і зовсім інше, коли це робить приватна особа яка збирається на цьому заробити, той самий так званий "інвестор"... Загальна картина по Нетішену представляє собою ситуацію коли тривала нерозбудова житла зформувала стан, коли покупців море але їх платоспроможність у більшості не велика, якщо вартість житла буде реальною без 2******0% накруток то той хто почне тут будівництво не погано заробить... але це тривалий процесс який може потягтись на 5-10 років як не більше... та тягне за собою надто великі ризики... особливість пострадянської комерції така що якщо рентабельність нижча за 300 відсотків а термін довший за рік то це є безглуздість... на жаль... політична нестабільність та коливання на валютному ринку нищать усі довгострокові проекти ще на стадії зароджування... але сидіти та нічого не робити теж не вихід... тому треба починати... але починати зважено та все неодноразово прорахувавши та зваживши...
Цікаво, звідки ця ненаукова фантастика? Якщо при плануванні 180 квартирного будинку №505, що будується ХАЕС на вул.Варшавська планована вартість 1 кв.м складала у 2008 р. 3397 грн, а зараз навіть після кризи дійшла до майже 4000 грн, що складає порядка 500$.
як планує та будує ХАЕС, прокоментувати не зможу. Моя стаття - це висновки власного будівництва у місті 2******0 роки. ціни - з урахуванням проекту, будівництва та вводу в експлуатацію

добавлено через 3 минуты
це непрофесійна передвиборна риторика.
З кожне слово, написане на форумі я відповідаю. ціни у Нетішині - завищені, при звичайній націнці, що побутує в Україні взагалі - 2******0% від собівартості. І ми цього позбудемось. я знаю, скільки коштує праця будівельників, скільки коштують витратні, у місті багато будівельників, які під час кризи повернулись додому із заробітків звідусюди - і тут, вони матимуть роботу - здешевлюючи вартість житла в Нетішині. якщо досі скептицизм і хочете розібратись, зателефонуйте мені
toreador 25.12.2010, 18:41
Где дешевое жилье? Кому платить? :-D
Gens 27.12.2010, 06:25
Основні питання які мені з цього приводу задають - хто буде будувати, і звідки гроші.
Вартість 1 кв.м. звичайної квартири у Нетішині - 6******0 дол.США (!)
По-перше, без інвестицій тут не обійтись. Місто самостійно максимум потягне 1 будинок на 2 роки, а нам їх потрібно принаймні 2 щороку. Чим ми зацікавимо інвестора? Тим, що в нас є, а більше ніде немає - саме так - будівництвом 3 та 4 енергоблоків, і як наслідок величезною потребою у новому житлі! Місто зможе сформувати замовлення відразу на десяток житлових будинків, що значно здешевить їх зведення.
По-друге, ми створимо комунальне житловобудівне підприємство. Це не тільки робочі місця. Це в першу чергу можливість міста самостійно будувати собі дешеве житло. Плюс, це - конкуренція для потенційного інвестора (щоб не заганяли ціни за хмари).
Таким чином, невеличка квартира для молодої сім’ї буде коштувати (при збереженні теперішніх цін та зарплат) 9000 - 11000 дол. США замість теперішніх 2******0.
Звучить трохи фантастично?
Добились должности, теперь Вы можете ответить на свои вопросы, а мы все дружненько вчитаемся и попробуем понять: откуда всё брать и что нужно делать, кроме как зарабатывать кто и как может, да собирать на жильё от 30 до 45 лет. Реально ли развитие жилья и какие нить программы будут маячить на горизонте у обычного обывателя г. Нетешин?
Или как всегда, "-прокатили" простой люд, а сами в тихушную смеёмся...
All_See_Glaz 27.12.2010, 07:13
а мы все дружненько вчитаемся и попробуем понять: откуда всё брать и что нужно делать, кроме как зарабатывать кто и как может, да собирать на жильё от 30 до 45 лет.
Мда на 900грн. в бюджеткі багато насобираєш? На продукти вже нихватає, на медіцину, освіту, на Хабарі камандє.
Нафік нам її житло за такі бабки. хай дасть роботу з нормальною зарплатою і ми накопимо даже на дорогі квартири. Пока більше за абщаги за хабарі нам нічого ни світить. >:o
Кузя 27.12.2010, 08:14
на Хабарі камандє.
Якщо є факти, то чому не наводимо, а якщо нема-вибачайтеся за наклеп.
Нафік нам її житло за такі бабки. хай дасть роботу з нормальною зарплатою
Стандартне совкове мислення - "хай дасть". Міський голова має дати роботу.
Spoch 27.12.2010, 08:35
Реально ли развитие жилья и какие нить программы будут маячить на горизонте у обычного обывателя г. Нетешин?
Ну про що ви говорите? Якщо в країні бардак, то чим Нетішин кращий?
Или как всегда, "-прокатили" простой люд, а сами в тихушную смеёмся...
Прокатили тих, хто хотів, щоб його прокатили. Більшість завжди ставилась до цих казочок скептично.

добавлено через 56 секунд
Мда на 900грн. в бюджеткі багато насобираєш? На продукти вже нихватає, на медіцину, освіту, на Хабарі камандє.
Так не давайте хабарі. А примишують - а прокуратуру. Там всіх, хто не в ПРкоманді закривають.
volchara 27.12.2010, 12:27
Стандартне совкове мислення - "хай дасть". Міський голова має дати роботу.
На даний момен міський голова О. не дає роботу а намагаєть скоротити штат.
All_See_Glaz 27.12.2010, 12:47
На даний момен міський голова О. не дає роботу а намагаєть скоротити штат.
стандартне фронтовське мислення. Совєтують хто хоче остатись, їм ум не поможе, лучше вступити в ФЗ
Так не давайте хабарі.
не дати-випруть з роботи
Gens 27.12.2010, 17:57
Так не давайте хабарі. А примишують - а прокуратуру.
Видать мистер вы не стыкались со "взрослыми..." проблемами, не в обиду написано, но если есть вопросы и требующие незамедлительного решения, выход один,-взятка. Сам не раз и не два давал, противозаконно знаю, но инного решения просто не видел. Пока прокуратура отреагирует, помереть можно... Кстати в прямом смысле!
Spoch 27.12.2010, 18:11
Видать мистер вы не стыкались со "взрослыми..." проблемами, не в обиду написано, но если есть вопросы и требующие незамедлительного решения, выход один,-взятка.
Знаю я все чудово. Доречі вихід не єдиний - є ще "дзвінок другу". Тільки пан(і) All_See_Glaz,говорить про хабарі "камандє". Та ще й за те, щоб залишитись на роботі. Ось тільки цікаво, як потім в цій "камандє" працювати?
Страница 1 из 2 1  2