Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Тематические разделы Нетешин Громадська організація "Громада міста Нетішин"

Сучасний кінотеатр у Нетішині

Страница 2 из 3 1  2  3 
kolya 30.06.2010, 15:17
Dafna,
дивиться фільми на компі, особливо камріпи, і в кінотеатрі, навіть не 3д, дві великі різниці. Якби в нас в той час коли їх показують в кіно по всій Україні, то я б після роботи ходив би навіть, звичайно не на всі звичано, но на тих що мене цікавлять, точно був би, а то їздити в Рівне не завжди вистачає часу.
Dafna 30.06.2010, 17:04
Dafna,
дивиться фільми на компі, особливо камріпи, і в кінотеатрі, навіть не 3д, дві великі різниці. Якби в нас в той час коли їх показують в кіно по всій Україні, то я б після роботи ходив би навіть, звичайно не на всі звичано, но на тих що мене цікавлять, точно був би, а то їздити в Рівне не завжди вистачає часу.
Все зависит от цены билета. Ясно, что они по 3 гривны не будут и по 5 тоже. В итоге как написал Luka, что бы кинотеатр окупился в те сроки, какие указал кандидат билет должен стоить 30 грн, а как написал котяра не все выкладывают за билет на концерт даже 20 грн. В итоге имеем 20 грн за один фильм и скажем в среднем 65 грн в месяц за все какие хотим.
Если бы я платила 20 грн (или даже 15) за каждый билет на фильм который меня интересует, то я бы обанкротилась.
kolya 30.06.2010, 17:13
итоге имеем 20 грн за один фильм и скажем в среднем 65 грн в месяц за все какие хотим.
Если бы я платила 20 грн (или даже 15) за каждый билет на фильм который меня интересует, то я бы обанкротилась.
Сходить раз в якесь кафе, а тим більше в алькатрас і за вечір потратиться більше як 30 грн.
Dafna 30.06.2010, 17:17
Сходить раз в якесь кафе, а тим більше в алькатрас і за вечір потратиться більше як 30 грн.
)))
Ну тогда я Вас удивлю, потому что за все существования ночника (а это не один год) я была там только один раз.
Pashok 30.06.2010, 18:14
я впевнений що кінотеатр потрібен місту. Новий, сучасний, обладнаний хорошим звуком і зображенням. якщо фільми будуть крутити разом з виходом їх в прокат - клієнтури буде ПОВНО! ;-)*THUMBS UP
назвіть джерела інвестицій
у листопаді цього року Ви матимете згоду ознайомитись із усім переліком інвесторів (щоправда для кінотеатру їх поки що 3) назви інвесторів сьогодні я Вам просто не в змозі дати аби не отримати одразу звинувачення у попередніх домовленостях з конкретними інвесторами (адже інвестора обирають на конкурсі серед усіх пропонуючих) - хоча приховувати не буду - у проекті "Місцевий економічний розвитко" ми опрацювали майже усі можливості для інвестицій а також поспілкувались із безліччю інвесторів. Та місто має бути (насамперед люди) готове для прийняття нових можливостей.
Spoch 02.07.2010, 01:32
хоча приховувати не буду - у проекті "Місцевий економічний розвитко" ми опрацювали майже усі можливості для інвестицій а також поспілкувались із безліччю інвесторів
Я абсолютно не розумію, чому не можна оприлюднити ваші конкретні напрацювання, якщо вони дійсно є. Та місто має бути (насамперед люди) готове для прийняття нових можливостей.
Для того,щоб люди були готові, потрібна ІНФОРМАЦІЯ. Потрібно ФОРМУВАТИ думку та позицію людей. Потрібно вести пошуки компромісів, якщо торкаються чиїсь інтереси.

добавлено через 9 минут
Чем мы хуже Славуты? Тем, что мы зажрались. И это факт. Мы готовы выкидывать кучу денег, чтоб съездить на концерт в Киев или Ровно, но не готовы заплатить за концерт в Нетешине 20 грн. Мы плачем, что для нас никто ничего не проводит. А потом начинаем возникать: "А чего это мы должны за это платить"...
Не ми зажрались, а люди, які беруться за той чи інший проект абсолютно не професійно. Чому їдимо на концерт у Київ, РІвне? Да тому, що про цей концерт чути постійно, на кожному стовпі білборд і т.д.
Мало відкрити кінотеатр. Для розвитку бізнесу потрібно розказати тій же "школоті" (ну й слово придумали), що кінотеатр це цікаво. Зробити відвідування кінотеатру МОДНИМ, ПРЕСТИЖНИМ. Щоб, прийшовши до школи 8-ми класник не кічився, який він крутий, що випив пляшку пива, а почував себе "лохом", через те, що не був учора в "кіно".
TALIKA 09.07.2010, 06:56
взагалі це досить реальна справа, за кордоном, у польші наприклад, у невеликіх містах, менших за наше діють невеликі, але досить успішні кінотеатри, вони прекрасно і зручно обладнанні. і там ходити у кіно вважається гарним тоном. ну звичайно закуповувати новинкі це для нетішина буде дорого, але можна ж влаштовувати ретроспективи скажімо французького кіно, відомих режисерів, анімації тощо. можна школярів водити, нас колись класом водили. наразі можна отримати за безкоштовними програмами неймовірні фільми від National Geographic чи BBC, а підліткам можна показувати фільми про небезпеку шкідливих звичок наприклад.
можна розробити цілу систему скидок, заохочувань, розіграши квитків, тематичні тиждні. при толковому менеджменті все це можливо.
звичайно сподіватись на те, що хтось погодиться інвестувати у комунальну власність це на мою думку наївно і розраховувати на прибуток за два рокі теж.
але сама ідея ну дуже приваблива.
скептикам - "скептицизм - сама легка філософія"(кемп)
і на рахунок катка. власник обіцяв зробити каток критим, як би він це зробив(при умові, що ціна не буде захмарною) відвідувачів було б набагато більше. а то при тих морозах, що стояли цієї зими не дивно, що каток був порожній. і каток - сезонне явище, а кінотеатр працюватиме цілий рік.
слонопотам 09.07.2010, 17:02
Ну и где по вашему может быть "развёрнут" супер современный кинотеатр? И не повторит ли он судьбу дискотеки в Дк,о которой все кричали ?
котяра 09.07.2010, 18:04
каток - сезонне явище
При крытом катке можно кататься круглогодично ;-)
Sneg 14.08.2010, 20:00
Я абсолютно не розумію, чому не можна оприлюднити ваші конкретні напрацювання, якщо вони дійсно є.
Это вполне понятно, с нашей властью и под статью попасть реально или по суду проиграть...Ну и где по вашему может быть "развёрнут" супер современный кинотеатр?
Я уже давно езжу в Хмельницкий в кинотеатр. Здорово если бы и у нас был! поверьте мне 35-40грн небольшие деньги за качественное удовольствие. (малолетки на пиво тратят приблизительно такие деньги за вечер...)
toreador 04.10.2011, 08:59
Сучаний кінотеатр... где он??? :-D Накидайте схему движения, хочу побаловать себя любимого.
Gens 06.03.2012, 05:59
Почти два года прошло с написания Ольгой этой темы, - эй Нетешин, у Вас уже существует достойный кинотеатр? Или госпожа Ольга и здесь Вас народ сделала...?:-X
kill 06.03.2012, 06:14
Почти два года прошло с написания Ольгой этой темы, - эй Нетешин, у Вас уже существует достойный кинотеатр? Или госпожа Ольга и здесь Вас народ сделала...?:-X
Прежде чем называть эту тварь госпожой, пойди проветрись.
Menta 06.03.2012, 10:13
Думаю, что речь о кинотеатре так и останется словами((( А жаль(((
Страница 2 из 3 1  2  3