Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Тематические разделы Нетешин Громадська організація "Громада міста Нетішин"

Профілактика наркоманії

Страница 2 из 3 1  2  3 
Ни у одного из претендентов на мэрское место нет в программе пунктов о развитии молодёжной культуры в городе.Наверно не интересна она никому,так как не прибыльна...
У Омельчук - є і не лише у програмі - є і у дотеперішній діяльністі нашої громадської організації. загляньте на наш сайт :)

добавлено через 1 минуту
Пришедший к власти, может как минимум закрыть киоски, которые продают спиртное неподалеку от школ.
и закрыть реально, не на бумаге только!
слонопотам 06.07.2010, 06:55
У Омельчук - є і не лише у програмі - є і у дотеперішній діяльністі
Читал внимательно...Не увидел...Ткните меня носом, пожалуйста!
люди сами виноваты в своих проблемах

Чому всі так далеко дивляться? Подивіться, що робиться поруч! Сумна і дуже проста ситуація для прикладу. Дитина з раннього дитинства бачить маму і тата з сигаретою на балконі (статистику НЕкурящих хтось може навести?), і в кращому ще випадку з пивком біля телевізору. Чи не так? Для батьків (особливо молодих) це типу...ай, що тут такого, все одно ще пока не розуміє толком.. Дитина ж як губка, все відкладається в підсвідомості. Ось і випливає в 11-цять років факт "а це можна, тому що так роблять батьки і багато хто інших..." . Я не спростовую факт негативного впливу різних компаній, безконтрольованого продажу "чого хочеш і де хочеш", але варто слідкувати за собою і тоді вже старатись виправити "когось і щось"..
TALIKA 08.07.2010, 06:21
а я підтримую слонопотам і моя думка така, що окрім профілактики дітей і підлітків треба чимось заняти. наприклад де подівся загін, якій був на земснаряді? діти мали можливість жити в наметах, палити багаття, це цікаво. а пластуни? чому у нас немає цієї організації? чому б не покликати їх до нас, це дійсно здорово, діти працюють, слідкують за своїм городом, самі варять собі їсти. ніхто не палить і не вживає спиртне. і не тількі в лагері, а й за межами. чому б підліткам не побудувати парк для катання на роликах і скейтах? а то багато на вертолітній площадці не накатаешься. а є у нас дискотекі, біля якіх можна купити тількі квас, а не пиво чи щось гарячіше.
а позиція "самі знають, що роблять" це отой самий пофігізм "моя хата скраю", від якого більшість проблем нашого суспільства і існує.
666 08.07.2010, 10:09
окрім профілактики дітей і підлітків треба чимось заняти
і не тільки дітей зайняти, а й попередньо провести роботу з батьками, яким грубо кажучи начхати на своїх дітей.
проблема підліткового алкоголізму та наркоманії - це проблема, в першу чергу, батьків, яким легше тикнути дитині "пару грошей" і все, на цьому їхня участь в житті дитини закінчена. скільки батьків, навіть записавши дитину в якийсь з гуртків (їх, до речі, трошки таки є в м. Нетішин, ну так приблизно %30 від необхідної кількості, але є), приводять туди дитину 2-3 рази, а потім... потім не дитині набридає туди ходити, а батькам "нема часу", "воно їй не подобається" і т.д.
показовий приклад інертності батьків та перекладання відповідальності з себе на "когось-там" - давня історія з комп. клубом "Волинь". Хто не пам`ятає, нагадую: група батьків звертається до міськради з проханням закрити вищезазначений клуб, бо (мотивація - капець яка "вагома") "їхні діти ночами сидять в клубі і грають в комп. ігри за гроші"! ПИТАННЯ: батьки, а ВИ де були? куди ВИ дивились? ЗВІДКИ в них гроші? ХТО відпускає їх вночі в комп. клуб? Показово, чи не так?
влада також вкладає свою "лєпту" в розвиток проблеми, про яку я тут балакаю: замість того, щоб спонукати ентузіастів, які намагаються створити дітям-підліткам альтернативу "посіжу на лавочкє, покуру, попью піва", влада перевіряє, штрафує, закриває, збільшує орендну плату, відмовляє в мінімальній допомозі (будь-якій, навіть у мовчазному схваленні)...
G.Geat 08.07.2010, 10:53
У Омельчук - є і не лише у програмі - є і у дотеперішній діяльністі нашої громадської організації. загляньте на наш сайт :)
це піар за сценарієм Черновецького. Не було б виборів - ми когось би почули б? Тут перед виборами, не знаю де взялись куча волонтерів.
І взагалі піаритесь за рахунок нетішинського форуму). Скоро будете спам в контакті розсилати))

Ну я хоч радий що хоч перед виборами хтось старається боротись проти наркоманії та алкоголізму
666 08.07.2010, 11:32
це піар
можливо й так, проте проект працює, вибори там чи ні, і добре, що працює. наснаги їм в їхніх починаннях, і хай ще з десяток таких проектів буде.
а на рахунок піару, то хай піариться панянка на здоров`я, чудово, що є можливість на форумі почути думки хоча б когось із кандидатів. бо більшість сидить і мовчить, мовляв, ми такі "в парядкє", і так за нас проголосуєте.
CEX 11.10.2010, 12:09
Вот один из методов:
1. ....
Минулого тижня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, згідно з яким уночі продаж алкогольних напоїв у Львові заборонений. Нові правила набирають чинності з 1 жовтня цього року.
це піар за сценарієм Черновецького. Не було б виборів - ми когось би почули б? Тут перед виборами, не знаю де взялись куча волонтерів.
І взагалі піаритесь за рахунок нетішинського форуму). Скоро будете спам в контакті розсилати))
Ну я хоч радий що хоч перед виборами хтось старається боротись проти наркоманії та алкоголізму

Я G.Geat, підозрюю, що не було б виборів - ви б взагалі не обговорювали це. У мене склалось враження, що інтересу до подібних проектів по профілактиці Ви раніше не мали - бо якби інакше, Ви б знали, що цей проект ми розпочали не перед виборами, а вже давно. Ви б знали, "що борються проти наркоманії та алкоголізму" крім нас і інші організації, і почали ще раніше - наприклад "Твоя перемога", центр соц.служб., волонтери підготовані про благодійним програмам - багато нетішинських вчителів. Якби дійсно цікавились, то б знали, що у минулий четвер ми провели зустріч з представниками організації "Світ-Канада-Молодь", на якій було 40 чоловік, небайдужих до проблем здорового способу життя і які розпочнуть у Нетішині наступного місяця новий проект здорового способу життя для нашої молоді, який буде фінансуватись канадійською стороною і впевнена, принесе багато користі. Дратують мене подібні Вашому висловлювання "всі однакові..."

добавлено через 3 минуты

G.Geat "надзвичайно чемна" людина ....- а далі слів просто забракло
Gens 12.10.2010, 10:32
Я G.Geat, підозрюю, що не було б виборів - ви б взагалі не обговорювали це. "надзвичайно чемна" людина ....- а далі слів просто забракло
Поздыхали бы нарики и алкаши - сразу голосовал бы за такую власть... И не маялся бы этими проблемами, хотят себя угробить, пускай гробят, но окружающим делать жизнь не милую... Ей богу приставили бы всю эту гоп компанию к стенке или в газовую камеру... Так и поддерживал власть и руками и ногами! И можете меня осудить, и если мой сын на это присядет - сам сяду но удушу как котёнка, раз переживу и не буду "умирать всю оставшуюся жизнь..." И сейчас всё сделаю что бы оградить его от такого воздействия .
Поздыхали бы нарики и алкаши - сразу голосовал бы за такую власть... И не маялся бы этими проблемами, хотят себя угробить, пускай гробят, но окружающим делать жизнь не милую... Ей богу приставили бы всю эту гоп компанию к стенке или в газовую камеру... Так и поддерживал власть и руками и ногами! И можете меня осудить, и если мой сын на это присядет - сам сяду но удушу как котёнка, раз переживу и не буду "умирать всю оставшуюся жизнь..." И сейчас всё сделаю что бы оградить его от такого воздействия .
Цель проектов по профилактике - не только ведь "исправить" уже подсевших... осн.цель - предупредить первую, вторую бутылку ром-колы или таблетку... показать последствия - а самое главное - предложить другую альтернативу - занятие, которое может интересностью поглотить Вашего сына - помочь с целеопределением, позицией в жизни. Подросток, который не просто думает "хочу жить хорошо", а думает "иду учиться туда-то, работать буду тем то, зарабат столько то..." - т.е. планирует - с меньшей вероятностью станет зависимым.
Gens 12.10.2010, 17:54
Цель проектов по профилактике - не только ведь "исправить" уже подсевших... осн.цель - предупредить первую, вторую бутылку ром-колы или таблетку... показать последствия - а самое главное - предложить другую альтернативу - занятие, которое может интересностью поглотить Вашего сына - помочь с целеопределением, позицией в жизни. Подросток, который не просто думает "хочу жить хорошо", а думает "иду учиться туда-то, работать буду тем то, зарабат столько то..." - т.е. планирует - с меньшей вероятностью станет зависимым.

Когда ребёнок уже подросток - это что мёртвому припарка... Поздно уже влиять на ход событий, в первую очередь - это родители обязаны следить и воспитывать своего ребёна хорошим понятиям и прививать чувство ответственноси тому же ребёнку, когда он действительно ещё ребёнок. Когда ему уже 12-15 лет, у него уже своё мнение есть на много вещей сформированное мнение. Есть много малышей которым уже в 8-9 лет далеко пофигу как смотрят на него старшие люди, потому что его родители грубо говоря "плюют" на воспитание, считая что мал ребёнок и ничего не поймёт...
Ведь вы с младенчества разговариваете с ребёнком - именно на восприятии младенец учится говорить, а вы говорите о предупреждении наркомании... От этого сложно отказаться имея деньги,-подобное встречается часто в жизни и бросают пристрастие к алкоголю или наркоте ЕДЕНИЦЫ из тысяч малолеток. Сейчас сумашедше много детишек "пивных алкашей" Потому что пиво - это маленький критерий их "ВЗРОСЛОГО ОТНОШЕНИЯ" и типа взрослых взглядов на жизнь - не представляя ни чего из себя в плане ЛИЧНОСТИ! Посмотрите что на переменах в школах твориться. К примеру:
- большая перемена в школе...
-пьют пиво, шейк и ромколу; (слабоалкоголка...)
-курят сигареты; ( и это в 13-15лет)
-тискаются прямо по среди бела дня;
Я это очень часто замечаю, так-как по роду работы часто бываю днём дома, делать замечания глупо, но делаю...
Ответная реакция знаете какая? На моё авто полетели камни с крыши... Это пол беды, но когда сорванцов волочишь к его же родителям, в ответ слышишь : "и что такого плохого?..."
Даёшь в репу такому папе и всё - после этого прекращается выпивание спирного в подьезде и курение, соответственно и всё остальное... Правда дорого ремонтировать авто после царапин ключами и камней на фирмовом и довольно дорогом авто. Это уже маленькая подлость и непонятно, - детишек то или их родителей...! И какая профилактика может присутствовать в таком случае? Бред, нет профилактики, есть улица если нет родителей... Есть законники которые обязаны следить за порядком, а не гулять по городу и глядеть - кто кого и за что... Должны реагировать не простым тихим словом, а жостко и порой жестоко наказывать! Это лично моё мнение и не принимайте мою точку зрения на происходящее вокруг. Решайте сами, как и на что реагировать. Но в первую очередь это касается именно родителей а не какието организации. Спасти человечка от наркоты и выпивки всегда можно помочь - но хотят ли они сами этого? В начале я написал что еденицы хотят, а кто хочет и сам в состоянии справиться с такой проблемой.
Гу Га 13.10.2010, 07:38
заниматься профилактикой наркомании это все равно, что делать профилактику симптомов болезни вместо того, что бы лечить саму болезнь
надо не наркоманов лечить, а уничтожать тех кто продает дурь и кому это выгодно
... а так, сколько не лечи наркоманов, алкашей ...все безтолку; пока будут те кто распространяет эту отраву, будут и наркоманы
слонопотам 13.10.2010, 07:44
предложить другую альтернативу
Какую другую альтернативу вы можете предложить в нашем городе?
g-andrei21 22.11.2010, 20:53
Основа проекту – діяльність української організації «Нарконон», заснованої відомим психологом Мариною Грибановою. Відеосюжети, що ми пропонуємо переглянути – створені Мариною Грибановою. Відірватись та не переглянути до кінця які – просто неможливо.

Доречі "Нарконон" вже заборонений міносвіти, потрібно вибрати іншу, адже профілактику проводити всеодно потрібно.

заниматься профилактикой наркомании это все равно, что делать профилактику симптомов болезни вместо того, что бы лечить саму болезнь
Погоджуюсь з Вами, все має бути в комплексі, паралельно з профілактикою в школах, наші поважні органи внутрішніх справ мають наркоточки закривати, а не кришувати.

В рамках даного проекту проводяться зустрічі профілактики із дітьми, перегляд відео сюжетів на тему профілактики вживання наркотиків, тютюну та алкоголю.

Це добре, але малоефективно, дітям потрібне живе спілкування, також їм потрібен авторитетний приклад того хто не курить, не пє і не вживає наркотиків взагалі. Багато профілактиків курять і пють, а розповідають інше. Ще дітям потрібна альтернатива, той хто візьме за них відповідальність.
Страница 2 из 3 1  2  3 

Авторизация
Контакты - Бандёрский форум Нетешина - Регистрация - Вверх
Privacy Policy Powered by PFAB-board Copyright © Pim.su, 2006. All Rights Reserved