Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Так что на счёт портала?

Страница 3 из 5 1  2  3  4  5 
SilentKiller 03.08.2010, 13:36
На фільми з нормальною якістю треба бааааааагато простору на вінчестерах ФТП... Фірма не буде себе окуповувати, якщо постійно закуповуватимуть нові вінчестери і нові сервери тіки для того, щоб там лежали фільми у високій якості...
Рома ты же вроде грамотный парень а пишеш такую фигню....
Давай ка посчитаем немного? у меня номер договора почти 1200, уже знаю людей у кого номера за 4000, от этого и будем плясать, берем самый простой тариф 3 мб, он как раз по середине, и того примерно 4000(количество абонентов) * 100грн(цена 1 месяса на тарифе 3мб) = 4******0 грн в месяц... этого конечно же не хватит на зарплату, аренду и покупку новых серверов с винчестерами???? давай смотреть правде в глаза - жлобство в Илинке не излечимо... это мне стало понятно с 1 дня подключения к сети.
Black_Raven 03.08.2010, 14:25
SilentKiller,
Може я й оптиміст, але більше чим впевнений, що ці гроші ідуть на розвиток мережі... і на деградацію у вигляді кучі фтп-серверів їх ніхто тратити не стане... Хіба може коли в кожного вдома замість мережевого кабеля буде оптоволокно... 8-) (уяви собі скільки то коштує) . І то навряд чи і тоді будуть актуальні ФТП...
energy 03.08.2010, 15:03
легко. DC-сеть.

поставить на хабе ограничение для скачки на 20-30 гиг. пусть пользователи зашарят папку, где временно находятся скачанные фильмы и остальное с портала. у меня свежевыставленные фильмы с портала лежат на компе около недели. и чем больше скачавших - бем больше источников для скачки и меньше нагрузка на серверы линка. вполне достаточно чтобы разгрузить серверы в первые несколько дней после оформления новости.

SilentKiller,
Може я й оптиміст, але більше чим впевнений, що ці гроші ідуть на розвиток мережі... і на деградацію у вигляді кучі фтп-серверів їх ніхто тратити не стане... Хіба може коли в кожного вдома замість мережевого кабеля буде оптоволокно... 8-) (уяви собі скільки то коштує) . І то навряд чи і тоді будуть актуальні ФТП...
похоже, что я лбом в стену бьюсь.
SilentKiller 03.08.2010, 15:38
SilentKiller,
Може я й оптиміст, але більше чим впевнений, що ці гроші ідуть на розвиток мережі...
Ты не просто оптимист а (censored)... в общем ты понял о чем я... деньги эти идут четко в корман... сказать кому или сам догадаешся? на развитие сети и качества услуг не идет ничего. Потому что я еще полтора года назад начал ругаться на предмет качества сети и до сих пор постоянно обрывы и прочие беды, так что давай-ка не будем тыкать меня носом в Ваши же проблемы. Хоть ты и админ форума, но повлиять должен на всю работу сети целиком. Потому что качество услуг уже (censored).
Black_Raven 03.08.2010, 16:04
SilentKiller,
Ти невиправний...
І не адмін я, всього лиш скромний модератор... І нікому я нічого не винен 8-) І я як і всі буваю час від часу жертвою різних технічних негараздів...
А ФТП то вже минуле... Тому рекомендую розумним людям все-таки освоювати трекер 8-) І не вигадувати "отмазки"...

П.С. SilentKiller, сам ти (censored) 8-)
_ASIN_ 03.08.2010, 17:34
Інтирєсна тємка. Но коли згадую рекламу тирипири ми оптична мережа, а тут з такою фігньою проблєми. То значить нема ніякої оптики між участками сєті, може де один кабель кинули на варшаву і всьо?
Хіба може коли в кожного вдома замість мережевого кабеля буде оптоволокно..
хватить оптики і до кожного участка сеті де 10-20 компів, але це мережа должна буть оптична і без оптичного обману. Або запускайте портал, або не брешіть шо мережа оптична!!! Портал не буде загружений .... коли гроші вкладаюця в модернізацію і оптику
sonic 03.08.2010, 18:45
1. питання як людина яка мє відношення до мережі, як я до ппи рисього може тут шось писать?
2. людина умна знає скорість зчитуваня з вінта і потом уже буде говорить про оптику.
_ASIN_ 03.08.2010, 19:27
людина умна знає скорість зчитуваня з вінта і потом уже буде говорить про оптику.
о це ше проще, береш в рейд ставиш вінти з 10000 оборотами. Ну вобшим хотяби у адмінів зайцев.нет або ютуба спитайте, в них клієнтури в*10000>
kolya 03.08.2010, 19:34
Ну вобшим хотяби у адмінів зайцев.нет або ютуба спитайте, в них клієнтури в*10000>
І в них дата центри з 1000> компів в кожній частині світу :-)
_ASIN_ 03.08.2010, 19:48
І в них дата центри з 1000> компів в кожній частині світу :-)
Но в Нетішині 1000 нетреба, хватить 10-20:-[ і в рейд і запаралерить та до них напряму оптіку
kolya 03.08.2010, 19:54
Но в Нетішині 1000 нетреба, хватить 10-20 і в рейд і запаралерить та до них напряму оптіку
І навіщо викидувати стільки грошей на вітер?
energy 08.08.2010, 15:02
ну так что на счет портала?
Luka 09.08.2010, 08:27
ну так что на счет портала?
Глухо как в танке. Никто так и не дал ответа будет ли вообще обновляться портал или нет.
Гу Га 09.08.2010, 10:31
че скулить то на счет портала?
а то сидят лентяи и ноют: портал-портал, лень уделить десяток минут на изучение трекера
сесть, нормально разобраться (что, куда и зачем) в трекере? и забудете про портал, поняв что он устарел
Wehr 09.08.2010, 11:01
Просто на порталі зручніше шукати фільми за улюбленим жанром.
На відміну від трекера, де потрібно в пошуку точно знати назву фільма якого хочеш переглянути, або просто перешарювати всі реалізи(
Страница 3 из 5 1  2  3  4  5