Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Так что на счёт портала?

Страница 4 из 5 1  2  3  4  5 
Black_Raven 09.08.2010, 16:16
Wehr,
А ти в пошук задай назву жанру...
Діло ж не хитре
vadims 09.08.2010, 17:14
Особисто мене Трекер влаштовує. Але шоб качати потрібно відавати. А в мене нема, що виложити на Трекер. І виходить, шо я скачую лиш 8 гб десь в 2 місяці. А з порталу можна було качати швидко і без, всяких проблем.
Потрібно змінити правела скачкі на Трекері.
vesely 09.08.2010, 17:15
тут походу всё из-за Славуты и Шипитовки...
бо много платите, але Славута і Шепетовка тут непричом. Є два шляхи розвитку, 1. вкладати гроші у Нетішин і якість і 2. Зібрати бабло з Нетішина, на якість тимчасово забити і будувати піраміду в інших містах. В результаті страджають всі міста і портал, ну а потом вже думати про якість. Потерпіть ще 5 років
energy 09.08.2010, 17:48
че скулить то на счет портала?
а я не скулю, мне интересно.

а то сидят лентяи и ноют: портал-портал, лень уделить десяток минут на изучение трекера
сесть, нормально разобраться (что, куда и зачем) в трекере?
а как тогда администрацию назвать? лентями, конечно. для портала есть путь развития и я его не раз называл. дело осталось, что называется, за делом.

еще месяца три назад Fuse писал в личку что хаб в Шепетовке поднят, только до сих пор никто из рядовых пользователей его не видел (и не ясно, когда увидят).

лично я, трекер уже изучил. :-)
и забудете про портал, поняв что он устарел
устарел не портал, а его техническая реализация.
LiveR 09.08.2010, 20:19
Сижу так, читаю і прозріваю, незнаю на чию сторону навіть стати.
Трекер штука проста і дуже зручна.
Пошук не влаштовує? - "Кто ищет тот всегда найдет!" Просто уважніше шукайте.
Вище хтось сказав шо може бути така ситуація коли хочеш скачати з трекера і не можеш, бо немає роздачі, всі спать лягли... значить реліз-Г, бо на нормальні фільми завжди роздаються, їх і в 3 часа ночі скачать можна.
З іншої сторони я за юзерів, йо-ма-йо та постирайте нафіг ті старі фільми, дибільні серіали, музику 80-х і ігри які ше з перфокарт зчитували.
Проведіть голосування, що залишити а що ні. Чи просто все втопку і заливати шось нове. Ті вінти там і погниють, я наприклад нічого з портала не качаю бо бачив, або стара фігня. То для чого вони там стоять?
Адміністрація, йопта ви ж якусь ініціативу проявляйте, вам не надоїли ці скарги зі сторони користувачів, ці образливі слова які ви не чуєте але вони регулярно надходять у вашу адресу.
Ви люди? У вас є якесь почуття провини, розуміння, чи ви роботи запрограмовані класти великий болт з високої гори на користувачів?
Зараз не в Нетішині, користуюсь безпровідним U'tel від Укртелекома. ПЕРФЕКТО!!! Жодного обриву з їх сторони за 5 місяців, працює як часікі. А ВАМ СЛАБО???
Я також при виборі провайдера обрав інтерлінк (був малий, дурний,зелений) тоді велику роль зіграв портал, заб'єте на нього буду також думати над переходом до іншого постачальника послуг. Трекерів і в неті хватає.
zevs 09.08.2010, 21:50
Трекер річ хороша але портал набагато і багато краще і тому він не коли не втратить популярності, тому я пропоную взяти почистити вінчестери від старого не потрібного барахла такого як "МУЗИКА, КНИЖКИ і КІНА", а так як мережа постійно розширюється рекомендую поставити ще зодва FTP-Сервера і щобзняти велике навантиження з тих FTP-Серверів що є переставить вінчестери на нові FTP-Сервера.

Я зараз дивлюся на цей ІНТЕРЛІНК і думаю нащо вони лізуть в інші міста коли вони в рідному місті не можуть дати ладу і не мають достатньої ширини каналу інтернету. Якбиб в них мережа і Інтернет працювалиб стабільно то і зробилиб вже давновноб зробилиб і ОНЛАЙН-ТВ, ISQ-серввер і інші послуги як мережі так і інтернету.
G.Geat 10.08.2010, 09:39
Думаю, что моему примеру последуют и другие клиенты Интерлинка.
А мене наприклад все влаштовує. Порталом-трекером локальним майже вже не користуюсь. 3/3 мбіта за 100 грн на наше місто це дуже добре. інтернет працює стабільно. Та й з трекера можна багато чого закачати
Luka 10.08.2010, 11:54
G.Geat, в ого за те же 100 грн. получил бы 4/3 мбіта. Плюс
швидкість передавання інформації до споживача від інших абонентів мережі Укртелекому не обмежується і залежить лише від особливостей технології та можливостей лінії та кінцевого обладнання абонента.

Пока такие тарифы действуют только для Киева, обл. центров, Севастополя и Симферополя.

Вот, собственно, жду что быстрее появится - аналогичные тарифы для нашего города или портал.
Fuse 10.08.2010, 12:41
Є два шляхи розвитку, 1. вкладати гроші у Нетішин і якість
Для информации в Нетешин в этом году будет вложено в несколько раз больше чем в Славуте и в Шепетовке.
Эти работы уже начались.

Портал в таком виде как он сейчас - т.е. просто хранилка с файлами свое развитие не получит. Это технически нецелесообразно. Необходимо вводить ограничеия на количество скаченного, на количество одновременно качающегося и прочее. Зачем это нужно если есть другие более простые инструменты.
Тем более что с порталом забивается сеть.

Возможно после реконструкций мы подумаем над тем, чтобы развивать и портал и трекер.

Наша политика такова - прежде всего это качественный и скоростной интернет. Убрана абонплата за сеть. Сетевые ресурсы - это бонус.

добавлено через 1 минуту
ого за те же 100 грн. получил бы 4/3 мбіта.
Когда к нам прийдет ОГО с такими тарифами мы найдем чем ответить.
Отстроеная нами за года работы сеть может могое уже позволить.
Feniks 10.08.2010, 18:28
Для информации в Нетешин в этом году будет вложено в несколько раз больше чем в Славуте и в Шепетовке.
это как считать. Если в Нетешине на 1-го клиента припадет 50коп вложений и умножив на их большое число а допустим в Шепетовке на 1-го будет 10грн. да умножив на их малое число то сума по Нетешину тоже будет в разы больше но эфект не тот.
Портал в таком виде как он сейчас - т.е. просто хранилка с файлами свое развитие не получит. Это технически нецелесообразно.
Это наверное связано с вашим решением .... перенести портал в Шепетовку чтобы и там с годик побаловать клиентуру а потом отуда в Славуту и так по кгругу, чтоли.
Убрана абонплата за сеть.
На маленьких пакетах если отминусовать 25грн. очень чотко видно куда включили абонплату, на больших вроде её и нет, но процентов 60-70 то сидят на маленьких пакетах, несчитая число тех кто остался на старых пакетах и тоже с абонкой
Мне конешно пофик финансовая политика но страх люблю наблюдать за маркетинговыми уловками бизнесменов, это чтото вроде игры в шахматы. Вы делаете замануху, а другие смотрят как не стать лохом.

Фусе тут .... закрыли вразы популярнее по просмотрам тему и так никто не дал вразумительного ответа людям, может вы её и не видели в глаза. То как будут беджики висеть на персонале или странички или персонал скоро будет в чулочных масках прятаця. Откройте тему пока не решили конкретно эту проблему.
LiveR 10.08.2010, 19:01
Эти работы уже начались.
і це канечно камєрчіска тайна. Говоріть прямо шо ви робите.
Портал в таком виде как он сейчас - т.е. просто хранилка с файлами свое развитие не получит.
Більш схоже на кладовку, балкон чи гараж - місце де повно непотрібного стар'я.
Необходимо вводить ограничеия на количество скаченного для чого на порталі ліміт на завантаження. і який? По Мб чи по кількості файлів в день.
качественный и скоростной интернет
:-D
Сетевые ресурсы - это бонус.
А раніше цей бонус був гордістю мережі.
Когда к нам прийдет ОГО с такими тарифами мы найдем чем ответить.
І назвем його "Ого-го-го-го"
Отстроеная нами за года работы сеть может могое уже позволить.
За ці роки ви відшліфували вмінння швидко відключати телефон в офісі і видаляти з форуму теми на які ви не можете дати розумну відповідь.
Luka 10.08.2010, 19:12
Fuse, то, что Вы вкладываете средства и развиваете сеть это хорошо. И за это, конечно, спасибо. Но портал был сильной стороной Интерлинка и фактически закрыв его, Вы теряете этот плюс.

Поставить ограничения на скачивание, ограничение на количество новостей в сутки, удалить редко скачиваемые новости на портале + альтернатива (для тех, кто даволен трекером) - трекер. Вот один из вариантов функционирования портала.

Возможно после реконструкций мы подумаем над тем, чтобы развивать и портал и трекер.

Ну судя по настроениею руководства по отношению к порталу это быстрее "нет" чем "да".
kolya 10.08.2010, 19:25
і це канечно камєрчіска тайна. Говоріть прямо шо ви робите.
А в чому власне проблема, комерційна таємниця поширена у всьому світі, компанія сама вирішує, що розголошувати, а що ні і в деяких компаніях при влаштуванні на роботу підпишуеш документ "Про не розголошення комерційної таємниці".Більш схоже на кладовку, балкон чи гараж - місце де повно непотрібного стар'я.
А як вирішувати, що потрібне, а що не? Смаки у всіх різні.
За ці роки ви відшліфували вмінння швидко відключати телефон
Уявіть себе на місці чергового. Пропала мережа, щоб відновити все Вам потрібно 10 хвилин, але за ці 10 хвилин встигне подзвонити 20 чоловік, кожному з яких потрібно відповісти, що скоро все буде відновленно. В середньому на кожну людину витрачено по півхвилини, і тоді виходить, що на відновлення працездатності потрібно не 10, а уже 20 хвилин.
видаляти з форуму теми на які ви не можете дати розумну відповідь.
А якщо відповідь дана, але дехто все рівно її перекрутить на свій лад, скаже, що зовсім не те хотів почути і всі ви дурні один він розумний і точно знає як воно повинно бути. І я знаю, що так скажуть і про моє повідомлення, но нічого я це переживу :-)
zZzara 11.08.2010, 03:29
То как будут беджики висеть на персонале или странички или персонал скоро будет в чулочных масках прятаця.
прошу раз и навсегда прекратить называть меня ПЕРСОНАЛОМ :-\
я, как и многие другие, в илинке не работаю...
LiveR 11.08.2010, 06:33
А в чому власне проблема, комерційна таємниця поширена у всьому світі, компанія сама вирішує, що розголошувати, а що ні і в деяких компаніях при влаштуванні на роботу підпишуеш документ "Про не розголошення комерційної таємниці".
Ого! Яка супер секретна у нас мережа. НАСА прям. Скажіть прямо, чого чекати, а не воду каламутите.
А як вирішувати, що потрібне, а що не? Смаки у всіх різні.
Книжкі-геть! Хто хотів той давно собі поскачував, вони не такі великі можна і залишити в себе на вінті.
Музика. Трансів, ванбюренів,репа там багато. Хто хотів той завантажив собі, послухав,що сбодобалось на флешку,телефон і вінт. На порталі воно вже не треба.
Софт-Віндосів там уже дофіга, кому треба той собі давно на болванку залив. Лінукси можна було взагалі на місяць виставить, пам'ятаєш коментарії? Люди навіть не знають що це, то нафік воно там?
Фільми-пропоную фільми типу "Сам удома","Кін-дза-дза"(Чи як воно там),"Відчайдушні домохозяйки","Доктор хлус" і т.п. не виложувати взагалі.
Тобто фільми старіші 2005,серіали.
Уявіть себе на місці чергового. Пропала мережа, щоб відновити все Вам потрібно 10 хвилин, але за ці 10 хвилин встигне подзвонити 20 чоловік, кожному з яких потрібно відповісти, що скоро все буде відновленно. В середньому на кожну людину витрачено по півхвилини, і тоді виходить, що на відновлення працездатності потрібно не 10, а уже 20 хвилин.
А шо офіс менеджер чи секретарка,хто у них там, займається ремонтом мережі? По-моєму одне з її зобов'язань відповідати на дзвінки. А не порпатись в роутерах і кабелях.
прошу раз и навсегда прекратить называть меня ПЕРСОНАЛОМ
я, как и многие другие, в илинке не работаю...
А таке питання. Якщо форумчани з зеленими буквами (тобіш модератори) не працюють на ілінк то чого ви так впрягаєтесь за них? Ви ж такіж юзери. Вас все влаштовує?
Страница 4 из 5 1  2  3  4  5