Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Lifestyle Покупка, продажа Разное

Міжводне

Cennik 24.06.2011, 14:17
Хочу цього року поїхати відпочивати у Міжводне.
Може хтось був там?
Хтів би почути відповіді на такі питання:
Номера до перевірених людей хто здає квартиру/будинок ?
Які ціни на номера в пансіонатах?
Які ціни у часному секторі?
Куди дешевше їхати в часний сектор чи в пансіонат?
До Євпаторії скільки їхати? 1 -2 години?
Юляшка 24.06.2011, 15:11
Я відпочивала минулого року
Точно не раджу зупинятись"У дяді Васі"жахливий сервіс та харчування
Nino 24.06.2011, 15:40
я зупинялась без харчування.
так дешевше,і ніхто не нав"язує завтрак-обед-ужин з гречкою по ресторанним цінам.
кухня була,де можна було самому готувати.
але в таку жару не особливо хочеться їсти.
.... форум Міжводного
.... тут всі пропозиції житла з фото та цінами і телефонами

вдалого відпочинку;-)
до Евпаторії ходить маршрутка,їзати близько години
jannadark 27.06.2011, 10:19
Це не моє діло, але я вам не радила б туди зовсім їхати село селом, рівнина і пустиня, нічого цікавого, тільки скали високі. Так ми теж жили у д.Васі, це просто жах ,квашині кабачки серед літа і жарені сосиски це сервіс на 0.
Можливо вам за 50 ,то тоді можете їхати там є чудодійна багнюка можете натерти спинку.Поїдьте краще в Севастополь на Северный берег, в Учкуєвку,там просто супер відпочинок для усіх вікових категорій, там ціла довга вулиця клубів для молоді, чудові пляжі, для дітей приємні розваги, там є часні сектори,ви приїдете маршруткою а там толпа людей які пропонують до себе йти жити а ви вибирайте умови . Якщо знаєте то там дитячий табір Альбатрос, від ХАЕС возили туди дітей.
Обирати Вам ,але Міжводне просто жах........
Tysya 27.06.2011, 17:48
может, конечно и не мое дело, но на учкуевке тоже нечего делать... думаю что уровень сервиса в заграничных турах ( например - Турции) не сравнить с "нашим" совдеповским.... деньги - те же, а уровень гораздо выше, качественней... да и эмоций и впечатлений гораздо больше.... хотя это сугубо мое личное мнение!

Авторизация
Контакты - Бандёрский форум Нетешина - Регистрация - Вверх
Privacy Policy Powered by PFAB-board Copyright © Pim.su, 2006. All Rights Reserved