Бандёрский форум Нетешина
Бандёрский форум Нетешина Сетевая жизнь Жизнь сети

Народ виручайте.

L.Raisin 09.08.2011, 17:10
Пишу звіт на виробничу практику, завтра здавати мушу.
Все зробив, але один розділ не зробив. Я б встиг, проте після вчорашньої грози немає інтернету (здається мережева ккарта згоріла), і не маю доступу до інформації (сижу з боатового ПК є лише мережа).

Що треба - вбити в гугл запити;

1. Економіко-математичні методи і моделі оцінки фінансової діяльності підприємства.
2. Прогнозування діяльності підприємства на основі економіко-математичного інструментарію.

знайти якісь наукові статті (можливо з бібліотеки вернадського), курсові, дипломні, реферати, хоч шось і виложіть будь ласка тут.
Що б у мене хоч якась інфа була.

Дякую на перед якщо хтось допоможе =)))
Sho0Ter 10.08.2011, 13:37
Пишу звіт на виробничу практику, завтра здавати мушу.
Все зробив, але один розділ не зробив. Я б встиг, проте після вчорашньої грози немає інтернету (здається мережева ккарта згоріла), і не маю доступу до інформації (сижу з боатового ПК є лише мережа).

Що треба - вбити в гугл запити;

1. Економіко-математичні методи і моделі оцінки фінансової діяльності підприємства.
2. Прогнозування діяльності підприємства на основі економіко-математичного інструментарію.

знайти якісь наукові статті (можливо з бібліотеки вернадського), курсові, дипломні, реферати, хоч шось і виложіть будь ласка тут.
Що б у мене хоч якась інфа була.

Дякую на перед якщо хтось допоможе =)))
міг би просто мак адрес свій вписати в братовий ПК і не мучитись)))